Sada je: 19 tra 2024, 20:02.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pogledao večeras KOJA JE OVO DRŽAVA! Razočaravajuće! :( :( :(
Nema veće religije od istine!
Avatar
Postovi: 2209
Postovi: 2209
Pridružen/a: 05 tra 2008, 22:38
Lokacija: Zadar
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 96 puta
Spol: M
OS: OpenSuse
Ekipa,

napravio sam jedan sajt dok sam bio na godišnjem odmoru i volio bih kad bi mi javili svoje doživljaje..

Ne bih htio da shvatite ovo kao reklamu nego meni treba neki feedback. Znam da hrpa toga nedostaje (search, popularni filmovi danas i sl.) i vjerojatno ću jednog dana, kad budem imao vremena i/ili nađem nekog volontera koji radi s wordpressom, poraditi na tome. Obzirom da je vaš sajt "otvorene" prirode a ne može otvorenije (i ilegalnije) od torrenta koje svi koristimo, odlučio sam pitati vašu zajednicu za dojmove. Ja pronalazim film koji nisam gledao sa svakim refreshom i to mi je skroz fora pa eto... mislio sam, možda bi se i vama moglo svidjeti.

Koncept sajta:
- sajt za skidanje torrent datoteka
- niti jedan .torrent nije na mojem server (sve šta skinete, skidate s yts.am baze)
- hrpa filmova, nula reklama (s hostingom i domenom imam ravno 50€ troška godišnje, moj doprinos)
- ne razmišljam o tome jel mi se gleda komedija/drama/akcija/horror i sl., koja je godina filma, nekontrolirano korištenje paginacije sajta koje vodi do odustajanja od gledanja filma i sl.

Nadam se da ne tražim previše, ako se moj post krši s nekim od pravila foruma - moje isprike unaprijed. Slobodno ga obrišite jer nije namjera ove objave da se netko uzruja... eto, meni i mojim prijateljima je koncept sajta zabavan pa sam mislio da bi mogao biti i vama. Osobno, dosadili su mi torrent sajtovi i princip traženja filma koji mi se/nam gleda.

link na sajt je: https://yifyandchill.com/
Avatar
Postovi: 82
Postovi: 82
Pridružen/a: 16 lip 2013, 18:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 27 puta
Primio/la zahvalu: 6 puta
Spol: M
OS: OS X, Ubuntu 11.10
Bacio sam oko i ovak na prvu mi ispod "download torrent" fali i link za download titla.

PS. Ako sam mogao komentirati i pustiti temu o vutri, mogu progledati kroz prste i za ovu (barem dok ne dobiješ još par povratnih komentara ;) )
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11348
Site Admin
Postovi: 11348
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 660 puta
Primio/la zahvalu: 1016 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
O tome sam i ja razmišljao ali nisam siguran jel to potrebno. Mi balkanci idemo na titlovi.com i skinemo si titlove ak ih ima. Ameri, ne znam koriste li titlove uopće?
Avatar
Postovi: 82
Postovi: 82
Pridružen/a: 16 lip 2013, 18:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 27 puta
Primio/la zahvalu: 6 puta
Spol: M
OS: OS X, Ubuntu 11.10
gGrga je napisao/la: Ameri, ne znam koriste li titlove uopće?


Normalno da koriste, što misliš kako gluhi ljudi gledaju filmove? Zato ti i je u brdo titlova stavljeno stvari koje opisiju zvukove (sinister music playing) .
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Iskreno se nadam da se ovo nekim slučajem eventualno neće protumačiti kao spam. Tko je u potrazi za bilo učenjem ili oslobađanjem uma, želi razbiti dosadu ili se jednostavno dobro zabaviti, toplo preporučujem sljedeće: List of selected films worth watching once in a lifetime
Avatar
Postovi: 12
Postovi: 12
Pridružen/a: 23 sij 2019, 16:43
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: Solus Budgie
Pa ono, totalno bi se moglo protumaciti kao spam, ali bas smo nekako dobre volje danas pa necemo.

Za ubuduce, molim te malo smanji broj linkova na svoj (taj?) web :)
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
Vidim da je malo zapostavljena rubrika, pa da osvježim. :)

Nedavno odgledao Mindhunter. Vrlo dobra i zanimljiva serija. Nakon toga gledao nešto posve drugačije, fantasy seriju imena Carnival Row. Dobra i neobična serija. Ne kažem da se svima mora svidjeti ili da će postati klasik, ali mene je dobro zabavila.
Nema veće religije od istine!
Avatar
Postovi: 2209
Postovi: 2209
Pridružen/a: 05 tra 2008, 22:38
Lokacija: Zadar
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 96 puta
Spol: M
OS: OpenSuse
bertone je napisao/la:Jučer je objavljeno da je Syfy otkazao The Expanse :place

http://deadline.com/2018/05/the-expanse ... 202388026/


Sva sreća pa ga je Amazon oživio hehe

Joker je trenutacno i kinima i film je savršenstvo- 10 od 10
niingu
niingu
skinuo sam seriju Breaking Bad, imaju i prijevod na titlovi.com
ne mogu je prestat gledat, u tjedan dana sam pregledao 4 sezone i sad zavrsavam petu
predobra serija, preporuka
Postovi: 271
Postovi: 271
Pridružen/a: 26 sij 2019, 20:16
Podijelio/la zahvalu: 4 puta
Primio/la zahvalu: 19 puta
Spol: m
OS: amigaOS

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.