Sada je: 15 svi 2024, 04:18.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Isprobavam DuckDuckGo i naletim na ovaj sajt, ništa mi nije bilo jasno. Kontam pokupio je kolačiće špijunski gad, pa probam u drugom browseru i ista stvar. I na drugom laptopu.

http://www.topsite.com/best/hrvatska

Koji sajt vama prikazuje na 10. mjestu?

P. S. naravno da znam da LZS nije niti blizu tim navedenim sajtovima po broju posjeta, samo mi je čudno otkud taj sajt i baš mi tamo.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Site Admin
Postovi: 7631
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
OS: openSUSE TW
Isto deseto mjesto.
Neko nas jako voli. :-D
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
bome i meni. sada se možemo bahatiti da smo dio jednog od top 10 portala u državi !!!!!! Doduše, ako upišeš croatia umjesto hrvatska nema nas na top 10 :(
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Jedino sto mi nije jasno, kako samo deseto mjesto? Mislim da bi mi trebali uci u prvih pet. ;-)
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Upvotaj pa će biti na višem mjestu, a što se tiče ovoga Croatia-Hrvatska, to je jer je ako se gleda kao Croatia, onda se odnosi sa globalnog stajališta na hrvatske site-ove, a ako se gleda kao Hrvatska, onda se odnosi samo na ove što gledaju iz hrvatske.

btw: meni piše */Hrvatska
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
iv@n je napisao/la:Isprobavam DuckDuckGo i naletim na ovaj sajt, ništa mi nije bilo jasno. Kontam pokupio je kolačiće špijunski gad, pa probam u drugom browseru i ista stvar. I na drugom laptopu.

http://www.topsite.com/best/hrvatska

Koji sajt vama prikazuje na 10. mjestu?

P. S. naravno da znam da LZS nije niti blizu tim navedenim sajtovima po broju posjeta, samo mi je čudno otkud taj sajt i baš mi tamo.


:hepihepi linuxzasve.com mi je pod 10. :hepihepi
Avatar
Site Admin
Postovi: 2074
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 174 puta
Primio/la zahvalu: 278 puta
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Meni je lzs na 10 mjestu sa servera i iz krakowa i berlina. Znači, nisu kolačići ili tako nešto. Ako je ovaj sajt legitiman mi smo 10a stranica u državi, veći i pod forum.hr
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:Meni je lzs na 10 mjestu sa servera i iz krakowa i berlina. Znači, nisu kolačići ili tako nešto. Ako je ovaj sajt legitiman mi smo 10a stranica u državi, veći i pod forum.hr


Problem je što taj sajt po ničemu nije relevantan i legitiman :-) Pretpostavljam da je netko u Indiji (od kud je sajt) isprobavao neke algoritme kako mjeriti "odličnost" sajta pa se tako ugurao i LZS možda zato što ima po WP-ovom pluginu veliku prosječnu ocjenu članka (kad si stalno lupamo petice :-D ).
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Avatar
Moderator
Postovi: 4060
Moderator
Postovi: 4060
Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Lokacija: Hamburg, DE
Podijelio/la zahvalu: 111 puta
Primio/la zahvalu: 183 puta
Spol: M
OS: Fedora/KDE

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.