Sada je: 11 svi 2024, 18:36.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

plus jedan
16 lis 2011, 17:55
is it just me ili ova +1 pošast polako prelazi granice? koji god thread da otvorim samo skrolam i listam beskorisne +1 replyeve cijelo vrijeme.. moderatori? something? :pogled_dolje
Zadnja izmjena: pootzko; 16 lis 2011, 18:01; ukupno mijenjano 1 put/a.
...I put on my robe and a wizard hat...
Avatar
Postovi: 816
Postovi: 816
Pridružen/a: 13 lis 2008, 21:15
Lokacija: Nerdvana
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux + KDE
pootzko je napisao/la:is it just me ili ova +1 pošast polako prelazi granice? koji god thread da otvorim samo skrolam i listam beskorisne +1 replyeve cijelo vrijeme.. modovi? something? :pogled_dolje


+1 :mrgreen:
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
Postovi: 2451
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Lokacija: Đubrovnik
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
OS: Linux
taj +1 mi lagano vuće na powerposting.
Lutherus
Lutherus
odin je napisao/la:taj +1 mi lagano vuće na powerposting.

Ma nije to nego forumu fali "LikeTM "funkcija. Koja bi dobro došla i to direktno na forumu, a ne preko FaceBook-a ili Tweeter-a
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Problem s "Like" gumbom jest što ne izražava nužno slaganje. Npr. ako pročitam neki post s čijim se sadržajem ne slažem, ali mislim da dobro prezentira svoje argumente, mogao bih stisnuti "Like". No kada se zareda pet-šest postova na temi o Ritchieju ili Jobsu-via-Stallman, onda se radi o _slaganju_. Dakle, "dijelim to mišljenje", za razliku od "sviđa mi se tvoje mišljenje (iako ne predstavlja nužno moje poglede)". Obzirom da onda "Like" gumb preuzme ne samo te dvije već i sve ostale funkcije, radije ga i ubuduće ne bih gledao, pa makar se ova mini-poplava singleplusgoodnessa nastavila.
Avatar
jjj
Postovi: 1451
Postovi: 1451
Pridružen/a: 04 lip 2009, 00:46
Lokacija: Classyfied
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: Nepu Yvahk
@jjj
U biti ako se radi o prvom slucaju onda ne bi trebao kliknuti "Like" neko mozes staviti "+1", i odgovoriti, a ako se radi o drugom slucaju onda je "Like" dovoljan. Samo mora biti napravljen tipa: "ovo se sviđa: jjj, max360se, odin, Hugo, pootzko..."
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Pa dobro, stavimo dva gumba: "slažem se" i "sviđa mi se"
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:Pa dobro, stavimo dva gumba: "slažem se" i "sviđa mi se"

Slažem se. To ima smisla. A sto se tiće "ne slažem se" i "ne sviđa mi se" nema potrebe da ovo bude jer ovo je forum gdje se raspravlja i ako se s nekim ne slažeš onda to moraš i obrazložiti.

Najbolje bi bilo da sad postavimo anketu da vidimo koliko ljudi želi da se to postavi, a koliko ljudi ne želi uopće mogućnost :thumbs_up
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
StackExchange ima najbolje rješenje. Ne znam da li se to da implementirati u bb forum...
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Avatar
Moderator
Postovi: 4366
Moderator
Postovi: 4366
Pridružen/a: 28 sij 2009, 18:46
Podijelio/la zahvalu: 86 puta
Primio/la zahvalu: 148 puta
Spol: M
OS: openSUSE Leap KDE
Meni se više sviđa shrike -ov prijedlog. StackExchange mi izgleda nepregledno. No kao sto sam rekao ovo treba ubaciti u anketu. Admin :?:
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.