Sada je: 25 stu 2020, 06:57.
Novosti iz Linux svijeta. Komentiranje vijesti s portala.

Moderator/ica: Moderatori/ce

TorrentSpy odlazi u povijest (kopirano s t-portala)
Nakon brojnih pravnih peripetija i sudskih tužbi predstavnika glazbene i filmske industrije protiv ovog nekada izuzetno popularnog BitTorrent web odredišta TorrentSpy odlučio je zauvijek 'zatvoriti svoja vrata'
Foto: Arhiva
Posljednju u nizu pravnih bitaka TorrentSpy izgubio je prošlog prosinca kada ga je MPAA (Motion Picture Association of America) tužila zbog uništavanja podataka njegovih korisnika, što je predstavnicima filmske industrije onemogućilo pravni progon korisnika. Sudac je presudio u korist MPAA jer im nije bilo omogućeno vođenje procesa i TorrentSpy kažnjen je sa 30 tisuća dolara.

Posljednji proces nije direktni krivac za gašenje TorrentSpya, no došao je 'kao ulje na vatru'. Predstavnici web odredišta BitTorrent odlučili su ne boriti se više s predstavnicima američke filmske i glazbene industrije. Službeno priopćenje možete pročitati na stranicama TorrentSpy-a.
http://www.torrentspy.com

Hmm prema ovome sto sam pročitao izgleda da neče vise biti bit torenta, ja sam uglavnom skidao preko njega linuxe.
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
bila mi je draga ta stranica...bar dok ju nisu preplavili xxx sadrzaji...
steta....
Be the change you want to see in the world! Dalai Lama.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
kaiwan je napisao/la:bila mi je draga ta stranica...bar dok ju nisu preplavili xxx sadrzaji...
steta....

Skoro svaki je vec takav :x :( smaraju s time...
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
btw, upao sam neki dan na Demonoid, pa ako nekome treba pozivnica neka se javi na PM/mail...
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Ja sam na sceneaccess-u i jako dobro radi. Pogledajte i bitenova.nl ja vrti mfilmove, al imoram sad počet pazit na ratio. Nešto mi NAT i firewall smetaju pa je teško uploadat.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 281 puta
Spol: Y

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.