Sada je: 25 stu 2020, 06:38.
Novosti iz Linux svijeta. Komentiranje vijesti s portala.

Moderator/ica: Moderatori/ce

XBOX i Linux
27 svi 2008, 10:05
Zanimljivi kopi-pejst sa tportala.

Igrač koji za sebe kaže da voli Linux i Xbox 360 je pokušao u svoj moto na Xbox Live servisu napisati rečenicu koja je sadržavala riječ Linux, na što mu je servis odgovorio da je to nemoguće jer njegov moto sadrži neprikladne riječi. Microsoftova usluga Xbox Live posjeduje filter koji sprečava korisnike da pišu prostote u svoje nadimke ili rečenice koje dolaze uz nadimak, tj. moto. Zanimljivo je da je Microsoft u tu kategoriju strpao riječ Linux. Obožavatelj Linuxa i Xboxa požurio je odmah pisati o tome na svom blogu.

Ovo nije prvi puta da se Microsoftov filter ponaša čudno, prije više mjeseci korisnici nisu mogli upisati riječ Halo u moto. Naime, to je naziv jedne od najuspješnijih igara za konzole Xbox, što njeno uključenje u filter čini još neobičnijim.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 281 puta
Spol: Y
Naravno, to je u skladu sa jednim starim vicom o tome kako je Bog odlučio skršiti svijet, te je to objavio trima najvitnijim ljudima na Zemlji: Putinu, Bushu i Bill Gatesu... (vjerojatno ga znate pa mi se ne priča ostatak)
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
ajde sad kad si započeo :)
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
adminivan je napisao/la:ajde sad kad si započeo :)

Može!

Dakle, Bog je odlučio skršiti svijet, te je to objavio trima najbitnijim ljudima na Zemlji: Putinu, Bushu i Bill Gatesu. Rekao je čujte ljudi, to tako više ne može, sve je otišlo krivo odite dolje i recite svojima da ću za tri dana skršiti Svijet.
I odoše oni i objaviše to svojima ovako:

Bush:
Imam jednu dobru i jednu lošu vijest:
Prva je da On postoji, a druga da će nas uništiti za tri dana.

Putin:
Imam dvije loše vijesti:

Bill:
Imam dvije dobre vijesti:
Prva je da ja jesam jedan od najbitnijih ljudi na Zemlji, a druga da nećemo trebati debugirati Vistu.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
Grof je napisao/la:
adminivan je napisao/la:ajde sad kad si započeo :)

Može!

Dakle, Bog je odlučio skršiti svijet, te je to objavio trima najbitnijim ljudima na Zemlji: Putinu, Bushu i Bill Gatesu. Rekao je čujte ljudi, to tako više ne može, sve je otišlo krivo odite dolje i recite svojima da ću za tri dana skršiti Svijet.
I odoše oni i objaviše to svojima ovako:

Bush:
Imam jednu dobru i jednu lošu vijest:

Putin:
Imam dvije loše vijesti:

Bill:
Imam dvije dobre vijesti:
Prva je da ja jesam jedan od najbitnijih ljudi na Zemlji, a druga da nećemo trebati debugirati Vistu.

Dobar :D :D
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.