Switch to full style
Rasprave u vezi Linux aplikacija.
Odgovori

[Riješeno] Chromium i HTML5

08 ožu 2014, 13:02

Dakle, problem koji me već iritira, ubija me u pojam i zaista mi dođe da olupam računar.
Problem je sa YouTube i HTML5. Dakle, NE RADI!!!
E sad, još veći problem je što ja njemu nisam ni zadao funkcionu da on učitava YouTube kao HTML5, već on to čini svojevoljno i ništa ne pomaže. Piše u Chromiumu da ima sve mogućnosti za HTML5 . Kad pušta kao Flash radi sve ok, besprekorno.
Šta mi je činiti? Instalirao sam Google Chrome, i sve je bilo ok, ali nakon updatea istog tog Google Chroma, jednostavno neće da prikazuje ništa u FullScreenu, samo plavi ekran, čak i kad se pritisne F11 opet je plavi ekran (ali njega nemam nameru ni da koristim).
Mozila, Opera i svi ostali browseri koje imam rade ok. dakle problems e javlja samo kod Chromiuma.
dakle, kako da rešim problem sa HTML5 ?
Zadnja izmjena: eQuivalent; 08 ožu 2014, 20:52; ukupno mijenjano 1 put/a.

Re: Chromium i HTML5

08 ožu 2014, 13:12

A kakav problem s HTML5 imas?

Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk

08 ožu 2014, 13:44

Pa jednostavno ne radi. Izađe poruka na delu de treba da bude prikaz videa : "Ovaj videozapis trenutačno je nedostupan. Saznajte više."
Klikom na saznajte više piše mali milion gluposti, koje nikako ne pomažu, sve sam probao.
Flash, kakav god da je bio, bio je savršnstvo, ovaj HTML5 samo muke stvara.

08 ožu 2014, 18:31

Ako ne nađeš drugo rješenje uvijek možeš prebaciti da ti YouTube otvara flash verziju: https://www.youtube.com/html5

08 ožu 2014, 18:39

I,Geek je napisao/la:Ako ne nađeš drugo rješenje uvijek možeš prebaciti da ti YouTube otvara flash verziju: https://www.youtube.com/html5

na koji način? šta treba tamo da podesim?

08 ožu 2014, 18:52

Pritisni samo na "Upotrijebi zadani player" i prebacit će te na flash varijantu.

08 ožu 2014, 19:53

Ok. Ajde svrati do mene, pa pritiskaj do mile volje. Ništa to ne reaguje. Kažem sve živo sam probao. A iritira, da ne mogu da ti opišem koliko.

Chromium i HTML5 (REŠENO)

08 ožu 2014, 20:50

Rešeno. Zamenio sam umesto "chromium-codecs-ffmpeg" stavio sam "chromium-codecs-ffmpeg-extra" i sad sve radi ok. Mislim radi ok HTML5, bez problema.
Odgovori