Sada je: 25 tra 2024, 13:10.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ktorrent, radi sve sto treba, ja zadovoljan
Software is like sex... it's better when it's free :D (Linus Torvalds quote)
:snoozer:
Avatar
Postovi: 773
Postovi: 773
Pridružen/a: 12 vel 2009, 12:12
Lokacija: Lošinj - Ljubljana...
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: ovisi o danu u tjednu...
Probao qbittorrent,ok mi je,cini mi se deluge da je bolji,tek ga isprobavam,pa budem vidio razliku.
Avatar
Postovi: 42
Postovi: 42
Pridružen/a: 05 ruj 2010, 12:14
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: Mint 17.2
transmission, zato jer je već instaliran, a ne probaje mi se.
Gigolo
Gigolo
Meni transmission ima malo trknuto ponašanje. Recimo, na torrenthr mi ne prijavljuje točno da je skinuo 100%, nekada misli da je particija na kojus kidam rikla, neka prozurokuje probleme.... Čudan neki program. Inače koristim qbittorrent.

BTW, to što koristiš transmission je moguće razlog bana na torrenthr. Ja sam qbittorrent postavio na lažno prestavljanje kao utorrent.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
KTorrent - jedini client kojeg sam dosad sreo, a da ima opciju "Stop seeding after download is complete" sto mi jako jako treba.
:mrgreen: Smile! It makes people wonder what you're thinking about... :mrgreen:
I am NaN, I am a free man!
Započnite svoje Linux iskustvo na http://wiki.open.hr
Avatar
Postovi: 1559
Postovi: 1559
Pridružen/a: 23 sij 2008, 11:51
Lokacija: ~/Croatia/Zagorje/Radoboj
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 18 puta
Spol: M
OS: GNOME 3
shrike je napisao/la:BTW, to što koristiš transmission je moguće razlog bana na torrenthr.


:?: :?: :zbunj :shock:

WTF? Možeš li to malo objasniti?
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Transmission je grozan... skidas recimo torrent od nekoliko desetaka gigabajta i svaki put nakon sto restartas ili ugasis komp on ide pregledati sve sto se skinulo pa tek onda nastavi skidati. Dok tako skines torrent od 60gb koji se sporo skida unistis cijeli hard u dva-tri mjeseca :P
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
shrike je napisao/la:BTW, to što koristiš transmission je moguće razlog bana na torrenthr. Ja sam qbittorrent postavio na lažno prestavljanje kao utorrent.

Koje su to paranoje?!?
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Nisam jedini koji je imao čudna iskustva sa transmissionom, pa sam mislio da je možda nešto krivo prijavio na tracker pa da su ga zato banali (recimo da skida sa dvije različite lokacije, jer je dijeljenje računa zabranjeno)
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Nakon svjeze instalacije novog ubunteka reko ja da isprobam ponovo deluge da ne moram vuci pola kde-a sa ktorrentom. Lijepo instaliram ja njega, raznih opcija ima dovoljno i vratim ja seedati jedan torrent od nekih 5Gb i sve radi super... nakon par sati dodam jos nekih 4 torrenta do po 350Mb svaki kada od jednom cijeli sustav uspori. Gledam ja na system monitoru a ono deluge jede oko 70%mog athlona 3000+ :o Nakon negog vremena se smirio i onda je satima variro od 30-45%. :sokiran

Skinuli mi se torrenti, deinstaliro deluge i vratio ktorrent. Stavim mu vise manje iste torrente i opterecenje od 0-9% s tim da je cesce u donjoj polovici.

Nisam ja neki koji pati od resursa ali kada cijeli komp radi ocito sporije i kada nemozes pokrenuti normalno igru dok skidas torrente onda i ja dignem glas :) Zivio ktorrent :bravo
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.