Switch to full style
Rasprave u vezi Linux aplikacija.
Odgovori

Skype [RIJEŠENO]

26 svi 2010, 07:21

Pozdrav svima,
imam jedan mali problem u vezi ovog odličnog programa. Sve je radilo odlično no evo danas se jednostavno ne želi pokrenuti. Ne javlja nikakve greške, samo stoji u obavjesnoj površini umjesto Skype loga jedan veliki crni kvadrat.
Što mi je raditi? :?:
Zadnja izmjena: andrei; 29 svi 2010, 16:03; ukupno mijenjano 1 put/a.

Re: Skype

26 svi 2010, 07:38

Pokreni iz terminala i pejstat ovdje ono što izbaci.

Re: Skype

26 svi 2010, 08:12

pokrenuo pa sve isto stoji... terminal je bijeli, tj. crni :) neznam što da radim

Re: Skype

26 svi 2010, 08:32

andrei je napisao/la:pokrenuo pa sve isto stoji... terminal je bijeli, tj. crni :) neznam što da radim


U pregledniku datoteka označi da ti prikazuje sakrivene datoteke/direktorije, pronađi onaj koji se zove .skype i onda pokušaj pokrenuti Skype ponovo.

Ako ne uspije, treba ga pokušati reinstalirati....

Re: Skype

26 svi 2010, 08:39

Grof je napisao/la:...pronađi onaj koji se zove .skype i onda pokušaj pokrenuti Skype ponovo.

Pronadji i obrisi ;)

Re: Skype

26 svi 2010, 08:57

zole052 je napisao/la:
Grof je napisao/la:...pronađi onaj koji se zove .skype i onda pokušaj pokrenuti Skype ponovo.

Pronadji i obrisi ;)


Joj!

kak sam smotan.... rofl

Re: Skype

26 svi 2010, 09:09

ja ne mogu vjerovat da mu još nitko nije napisao da instalira Debian rofl

Re: Skype

26 svi 2010, 09:11

glaskonciLLa slabo zalazi u ovaj dio foruma :mrgreen:

Re: Skype

26 svi 2010, 09:11

Soul_Sample je napisao/la:ja ne mogu vjerovat da mu još nitko nije napisao da instalira Debian rofl

rofl mozda su se smirili...

Re: Skype

26 svi 2010, 09:58

Grof je napisao/la:
andrei je napisao/la:pokrenuo pa sve isto stoji... terminal je bijeli, tj. crni :) neznam što da radim


U pregledniku datoteka označi da ti prikazuje sakrivene datoteke/direktorije, pronađi onaj koji se zove .skype i onda pokušaj pokrenuti Skype ponovo.

Ako ne uspije, treba ga pokušati reinstalirati....


Radi savršeno... :) A zašto se to dogodilo? Da li to znači da ću morati periodično to brisati?
Odgovori