Sada je: 18 tra 2024, 03:15.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

sada mi tek upalo u oko da steam klijent nema glupi title bar u ni jednom de-u... onda su ovi iz mozile bas nesposobni ako ne mogu napraviti firefox za linux bez njega kao sto je za windowse...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
slika
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Avatar
Postovi: 4473
Postovi: 4473
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 07:04
Lokacija: Kastav-Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 58 puta
Primio/la zahvalu: 57 puta
Spol: M
OS: Mint xfc
Nakon što sam instalirao novu vatrenu liju, počela je gurati nos svugdje gdje joj nije mjesto, pa je zbog toga brzo odhebala i zamijenila ju starija i sporija lija ljepšeg izgleda s manje funkcija.
Postovi: 458
Postovi: 458
Pridružen/a: 19 stu 2012, 19:21
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Ako vas iritiraju reklame na Youtubeu, ScrewAds addon za Firefox rješava problem. Ne znam da li radi, ali reklama kod mene više nema :D


slika

https://addons.mozilla.org/en-us/firefo ... r-youtube/



Postoji i verzija za Chrome, možda i Operu
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
Moderator
Postovi: 5812
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Lokacija: ~/kauč
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
calisto053 je napisao/la:Ako vas iritiraju reklame na Youtubeu, ScrewAds addon za Firefox rješava problem. Ne znam da li radi, ali reklama kod mene više nema :D


slika

https://addons.mozilla.org/en-us/firefo ... r-youtube/



Postoji i verzija za Chrome, možda i Operu


Ili jednostavno Ad block i svi ad-si blokirani :D
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Postovi: 2232
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OS: SLCKWR 14.1
Heisenberg je napisao/la:
calisto053 je napisao/la:Ako vas iritiraju reklame na Youtubeu, ScrewAds addon za Firefox rješava problem. Ne znam da li radi, ali reklama kod mene više nema :D


slika

https://addons.mozilla.org/en-us/firefo ... r-youtube/



Postoji i verzija za Chrome, možda i Operu


Ili jednostavno Ad block i svi ad-si blokirani :D



Ave to that.

Do sada sam uvijek koristil Chrome/chromium (osim na poslu firefox), ali sam shvatil prije par dana da je chrome zapravo jedan ogromni potrošač. Primjer: 20 tabova u chromeu ram mi je na ~3500mb , 20 istih tabova u firefox-u ram mi je na ~ 1500mb (ogromna razlika). I tak sam nedavno odlučil prebaciti na firefox.

Razlozi:

1. Potrošnja resursa
2. Addon tab mix plus (treba mi više redova tabova obično kad nekaj radim)
3. Brzina i stabilnost.

Kaj mi nedostaje kod s chromea je ono njihovo famozno syncanje bookmarka i onaj gumb "other devices" pa me zanima ako netko možda zna ima li kakav dodatak koji bi to napravil.

*Napomena: xmarks sam probal, i nimalo mi se ne sviđa, ako se mene pita ne radi svoj posao kak se spada a i iritira me kod svakog zatvaranja/otvaranja firefoxa da on nekaj sinkronizira.

Eto , tolko od mene za sada :)
masteroman
masteroman
ivantomica je napisao/la:Kaj mi nedostaje kod s chromea je ono njihovo famozno syncanje bookmarka i onaj gumb "other devices" pa me zanima ako netko možda zna ima li kakav dodatak koji bi to napravil.

*Napomena: xmarks sam probal, i nimalo mi se ne sviđa, ako se mene pita ne radi svoj posao kak se spada a i iritira me kod svakog zatvaranja/otvaranja firefoxa da on nekaj sinkronizira.

firefox ima u sebi sinhronizaciju bokmarksa (i addonova i passworda i svega...), pogledaj malo bolje :)
(i super radi)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Yep, zole ti dobro kaže. Pogledaj u Preferences > Sync :)
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Abzeenth je napisao/la:Yep, zole ti dobro kaže. Pogledaj u Preferences > Sync :)


zadnji put kad sam probao to koristiti (prije svega 5-6 mjeseci, nije radilo baš nešto, al aj baš ću isprobati pošto vidim da svaku verziju sve više i više napreduju. Go vatreni lesec :D
masteroman
masteroman
Da li se ikako može postići bolja integracija Firefoxa u smislu GTK 3.6 temi? Ja na Ubuntu Gnome Remix, koristim firefox i imam dojam da prozor nije u cijelosti integriran sa GTK 3.6.
Još uvijek samo početnik.
Postovi: 250
Postovi: 250
Pridružen/a: 01 ožu 2011, 12:25
Lokacija: Grad Karlovac
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu | Gnome 3.6.0

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.