Switch to full style
Rasprave u vezi Linux aplikacija.
Odgovori

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

05 lis 2017, 11:49

Vec kad smo kod Mozille, Mozilla daje daljnjih 585,000 dolara za open source projekte :bravo

https://blog.mozilla.org/blog/2016/08/0 ... n-q2-2016/

LP b4sh :kava

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

05 lis 2017, 12:26

meni se cini brza ova beta ovako tek instaliran od chromea a ovih 585,000 dolara za open source projekte su razlog za ga koristiti umjesto chromea sto se mene tice :)

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

05 lis 2017, 16:30

Meni isto ova beta djeluje brzo, ali mi se ne sviđa što mi je strgao onu defaultnu stranicu sa najčešće posjećenim stranicama niti se može lagano editirati (šteka).

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

16 stu 2017, 11:03

I kakvi su dojmovi sa novim FF?

slika

slika

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

16 stu 2017, 12:53

Na prvu mi se svidio. Osjeti se razlika u brzini u odnosu na prošle verzije. Mislim da će mi zamjeniti chrome, ko zna, vrijeme će pokazati.

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

16 stu 2017, 13:00

Brži je, još od bete... no nekako mi se čini da sad alatna traka uzima više mjesta po visini nego prije... možda se da negdje podesiti no nisam još stigao sve pogledati.

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

16 stu 2017, 13:30

Google Hangouts i dalje ne radi na Firefoxu, a brzinu još nisam stigao puno testirati.

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

16 stu 2017, 14:00

bertone je napisao/la:Brži je, još od bete... no nekako mi se čini da sad alatna traka uzima više mjesta po visini nego prije... možda se da negdje podesiti no nisam još stigao sve pogledati.


Kad otvoriš prilagodbu na dnu s lijeve strane ima stavka gustoća pa se s tim poigraj :-D
slika

Inače sam super zadovoljan sa 57-com :thmbs-up . Dosta starih dodataka ne radi ali sam se brzo snašao sa novim.

Pozz :bok

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

16 stu 2017, 15:33

Thx... ovo za dodatke sam vidio... nema više (još) image toolbara ali fala bogu zato ima "Toolbar button for facebook" :twisted:

Re: [MOZILLA FIREFOX] Sve o njemu...

17 stu 2017, 09:25

Nisam koristio Chrome, već samo FF i mogu reći da je razlika u brzini i više nego osjetna. Što se tiče addona, jedva čekam da prilagode "hide caption titlebar plus".
Odgovori