Switch to full style
Vijesti, rasprave, pitanja i savjeti o grafičkim okruženjima te upraviteljima prozora.
Odgovori

Re: Kako izgleda vaš desktop

27 lis 2019, 08:26

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

31 lis 2019, 14:24

Ljudi, postoji li mogućnost da ikone sve budu iste veličine?
Živcira me ovo što je telegram ikona manja od ostalih :D

https://imgur.com/a/iRVqDOp

Re: Kako izgleda vaš desktop

31 lis 2019, 14:44

Promijeni paket ikona :-D

Moka/Faba imaju ujednačenu veličinu samo ne znam hoće li ti ovakva ikona za Telegram odgovarati izgledom

slika

Link: https://snwh.org/moka

Re: Kako izgleda vaš desktop

31 lis 2019, 15:12

Hvala ti, ali nisu u 'liver' i dalje :D
Al bar je malo drugačije pa haj, fora je ovaj pack ikona, nisam znao za njega.

Re: Kako izgleda vaš desktop

01 stu 2019, 11:20

kvaju je napisao/la:Ljudi, postoji li mogućnost da ikone sve budu iste veličine?
Živcira me ovo što je telegram ikona manja od ostalih :D

https://imgur.com/a/iRVqDOp


Više upada u oči što je whatsapp veća od viber ikonice :)
Inače i mene živciraju različite veličine ikona u pokretaču.

Ne znam za mint, ali na desktopu kod gnome ubuntua desnim klikom miša na ikonicu i možeš mijenjati veličinu.

Re: Kako izgleda vaš desktop

07 stu 2019, 11:46

Xfce ima manu što trga sliku i prilikom pomicanja prozora, a najviše smeta prilikom skrolanja u Firefoxu. Ali zato 370MB RAMA troši u leru :hihi slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

07 stu 2019, 21:35

Jeremija je napisao/la:Xfce ima manu što trga sliku i prilikom pomicanja prozora, a najviše smeta prilikom skrolanja u Firefoxu


Što se tiče trganja slike prilikom micanja prozora pomaže u upravitelj postavki/ugađanja upravitelja prozora/slagatelj staviti kvačicu na "sinkroniziraj crtenje s V.B." Kod mene je na prijašnjim verzijama to pomagala. Na trenutnoj 19.10 su to riješili i nema više kidanja slike ni kod pomicanja prozora ni kod video reprodukcije. Imam intel integriranu grafiku. Za Firefox ne znam jer ne koristim uglađeno klizanje. Ne znam zašto ali mi ne paše uglađeno klizanje :-D .

Pozz

Re: Kako izgleda vaš desktop

09 stu 2019, 23:11

NoMaam je napisao/la:
Jeremija je napisao/la:Xfce ima manu što trga sliku i prilikom pomicanja prozora, a najviše smeta prilikom skrolanja u Firefoxu


Što se tiče trganja slike prilikom micanja prozora pomaže u upravitelj postavki/ugađanja upravitelja prozora/slagatelj staviti kvačicu na "sinkroniziraj crtenje s V.B." Kod mene je na prijašnjim verzijama to pomagala. Na trenutnoj 19.10 su to riješili i nema više kidanja slike ni kod pomicanja prozora ni kod video reprodukcije. Imam intel integriranu grafiku. Za Firefox ne znam jer ne koristim uglađeno klizanje. Ne znam zašto ali mi ne paše uglađeno klizanje :-D .

Pozz


Što se tiče Firefoxa igrao sam se sa postavkama, isključivao hardversko ubrzanje i uglađeno klizanje i kida i dalje sliku. No možda je do hardvera.
Za prozore na XFCE nekom novom prilikom, sada imam novu okupaciju :) ...

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

21 stu 2019, 20:24

slika
Za ljubitelje metala! :zlo

Re: Kako izgleda vaš desktop

24 stu 2019, 23:12

tuitamno promijenim wallpaper i to je to :D
Odgovori