Switch to full style
Razmjena savjeta i trikova o podešavanju sustava i programa.
Odgovori

Rhythmbox i desktop cover art

21 lip 2012, 18:44

Prije, daaaaavno, sam koristila desktop cover art za rhythmbox, sada rhythmbox uopce ne prepoznaje pluginove koje nisu automatski instalirani sa njim... koristila sam screenlet nowplaying (zadnje na 11.04) koji je savrseno radio, no sada na 12.04 ne radi :( on se pojavi ali uopce ne funkcionira - ne prepoznaje playere, ne mozes pokrenut pjesmu/zaustavit, a niti se pojavljuje cover art kada pokrenes preko playera... probala sam skinuti covergloobus ali niti on ne prepoznaje nista... misleci da se radi o problemu sa playerom, skinula sam banshee ali opet je sve isto...

imam i conky, medutim ne znam si sloziti da mi se pojavljuje cover art u njemu...

znate li nekakvu (ako je uopce ima) alternativu za to? najsretnija bih bila sa tim da mi nowplaying proradi :ljubav ali ako ne moze, prihvacam sve prijedloge ;)

fala

Re: Rhythmbox i desktop cover art

21 kol 2012, 06:52

Clementine probaj odličan je... :kava

Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 09:56

meema je napisao/la:Prije, daaaaavno, sam koristila desktop cover art za rhythmbox, sada rhythmbox uopce ne prepoznaje pluginove koje nisu automatski instalirani sa njim... koristila sam screenlet nowplaying (zadnje na 11.04) koji je savrseno radio, no sada na 12.04 ne radi :( on se pojavi ali uopce ne funkcionira - ne prepoznaje playere, ne mozes pokrenut pjesmu/zaustavit, a niti se pojavljuje cover art kada pokrenes preko playera... probala sam skinuti covergloobus ali niti on ne prepoznaje nista... misleci da se radi o problemu sa playerom, skinula sam banshee ali opet je sve isto...

imam i conky, medutim ne znam si sloziti da mi se pojavljuje cover art u njemu...

znate li nekakvu (ako je uopce ima) alternativu za to? najsretnija bih bila sa tim da mi nowplaying proradi :ljubav ali ako ne moze, prihvacam sve prijedloge ;)

fala

http://www.omgubuntu.co.uk/2012/08/cove ... tu-desktop

Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 10:40

Captain Hook je napisao/la:Clementine probaj odličan je... :kava


+1

ima taj "now playing" odnosno OSD.. a od slijedeće verzije će izgleda biti i mogućnost određene količine customiziranja izgleda, ali to i nije tako bitno meni osobno jer se uklopi u globalnu DE temu.

e i u slijedećoj verziji navodno će doć podrška za plug-inove i podcastove i svaštanešta. jedva čekam. već mi je ovako to najbolji player u svemiru, a još s tim dodatnim stvarima.. <3

Re: Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 11:08

zole052 je napisao/la:
meema je napisao/la:Prije, daaaaavno, sam koristila desktop cover art za rhythmbox, sada rhythmbox uopce ne prepoznaje pluginove koje nisu automatski instalirani sa njim... koristila sam screenlet nowplaying (zadnje na 11.04) koji je savrseno radio, no sada na 12.04 ne radi :( on se pojavi ali uopce ne funkcionira - ne prepoznaje playere, ne mozes pokrenut pjesmu/zaustavit, a niti se pojavljuje cover art kada pokrenes preko playera... probala sam skinuti covergloobus ali niti on ne prepoznaje nista... misleci da se radi o problemu sa playerom, skinula sam banshee ali opet je sve isto...

imam i conky, medutim ne znam si sloziti da mi se pojavljuje cover art u njemu...

znate li nekakvu (ako je uopce ima) alternativu za to? najsretnija bih bila sa tim da mi nowplaying proradi :ljubav ali ako ne moze, prihvacam sve prijedloge ;)

fala

http://www.omgubuntu.co.uk/2012/08/cove ... tu-desktop


Hvala, probat cu ;)))

navikla sam se na rhythmbox i ne treba mi drugi plejer ;)

EDIT: nemrem instalirati canberru:

Kod:
meema@meema:~$ sudo apt-get install python-dbus python-gtk2 python-cairo python-rsvg python-xlib python-xdg canberra-gtk-module
[sudo] password for meema:
Reading package lists... Done
Building dependency tree       
Reading state information... Done
E: Unable to locate package canberra-gtk-module

Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 14:42

@meema
Probaj sa libcanberra-gtk-module.

@pootzko
Kakvi pluginovi?
Podcastove ima.

Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 15:06

Probaj Clementine.

Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 15:18

iweb je napisao/la:Probaj Clementine.


Tako je,probaj clementine.. !
ali ne cita ona preporuke...

Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 15:23

Čita, čita, samo neće ih poslušati :mrgreen:
Inače, Clementine mi je omiljeni music player :ljubav

Re: Rhythmbox i desktop cover art

02 ruj 2012, 15:24

evo, stavila sam friski install... probat cu clementine :D kad vec toliko navaljujete :D ak se pokaze ok, ostavim ga, a ak ne instalirat cu rhythmbox :D :D
Odgovori