Sada je: 29 ožu 2024, 08:26.
Teme vezane za GNOME grafičko okruženje.

Moderator/ica: Moderatori/ce

nista...
Avatar
Postovi: 321
Postovi: 321
Pridružen/a: 12 stu 2008, 21:25
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux
ajde napravi ln -s ~/.icons/Red-Black_Mashup/places/folder.png ~/.icons/Red-Black_Mashup/places/inode-directory.png

ako se u medjuvremenu opet pojavio onaj icon-theme.cache, obrisi ga, restartaj i to bi trebalo biti to.
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
Postovi: 5678
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
eto, sad radi :)
thx
:D
Avatar
Postovi: 321
Postovi: 321
Pridružen/a: 12 stu 2008, 21:25
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux
ma dodao si ti ikonu

imam i ja isti taj problem s durugim setom ikona no na hardyu se sve ikone normalno promjene dok na 9.04 tih par u tom izborniku budu tako gadne :D
Avatar
Moderator
Postovi: 1121
Moderator
Postovi: 1121
Pridružen/a: 17 lip 2008, 20:23
Podijelio/la zahvalu: 59 puta
Primio/la zahvalu: 64 puta
nisam, locate ju nije nasao, to sam napravio tek prije par dana jer se to dogodilo sa nekim upgrade-om gnome-a, ali iako me smetalo, nisam nista poduzimao do prije par dana, ali izgleda da sam kovi uplodao staru verziju.

ma trebao bih to dovrsiti, rijesiti se viska ikona, odnosno polinkati neke da se ne ponavljaju (ok, nije da su "teske" jer su png, ali cisto sistematicnosti radi) i promijeniti/dodati jos par komada koje me zuljaju, ali ne mogu se prisiliti, to je jako repetitivan posao i zahtijeva dosta vremena, za ovaj set mi je trebalo nekih mjesec dana. dobro, ne svaki dan, ali ono, to trosi dosta vremena, a promjene dolaze polako.
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
Postovi: 5678
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
speedy je napisao/la:imam i ja isti taj problem s durugim setom ikona no na hardyu se sve ikone normalno promjene dok na 9.04 tih par u tom izborniku budu tako gadne :D


tvoj problem je takodjer vrlo vjerovatno vezan sa icon-theme.cache, nadji ga u folderu u kojem su ti smjestene ikone ( ~/.icons/ime_seta ), obrisi ga, restartaj i to je to.
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
Postovi: 5678
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.