Sada je: 21 ruj 2019, 12:13.
Teme vezane za ostala grafička okruženja (XFCE, LXDE, *box...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ovako, koristim Debian sa Mateom te imam instaliran Mail notification sa 3 mejla. Kada prvi puta stavio račune morao sam dopisati lozinku za Keyring i sad me to svaki puta pita i to 3 puta, jer je za svaki račun pitao. Kako to onesposobiti a i da dalje Mail notification provjerava mejlove. Dosadno mi upisivati svaki puta kada upalim ili restartam. Da imam 10 mejlova morao bih 10 puta upisivati lozinku.
Zadnja izmjena: Spider; 10 vel 2014, 11:06; ukupno mijenjano 1 put/a.
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Ajme, imala sam isti problem davno na Mintu s Gnomeom 2 :sokiran
To je applet mail-notification, je li tako? Ako jest, mislim da sam to riješila instalacijom paketa gnome-keyring (ili tako nekako, ne sjećam se je li se zvao točno tako). Međutim, ako ti već imaš instaliran taj paket, onda ne znam :?
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 628 puta
Ja koliko sam skužio sam taj keyring ti radi kako i ime kaže, kao keyring, kao što imaš ključeve vrata od kuće, auta etc. tako i vamo imaš ključeve (passworde) za neke važne stvari, e sad ja mislim da sam negdje našao da taj proces autentifikacije može biti automatski, tj. kad npr. otvoriš mail, on automatski autorizira da si ti vlasnik tog keyringa/user accounta i ne moraš upisati passworde. Ali to više ne mogu naći, nije mi više trebalo i ne sjećam se gdje sam to vidio. Probaj malo guglati.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
Instaliraj Seahorse, Gnome GUI za GPG ključeve i ukloni pass sa dotičnog keyringa.
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 20 puta
Spol: M
madone je napisao/la:Instaliraj Seahorse, Gnome GUI za GPG ključeve i ukloni pass sa dotičnog keyringa.

Da, to je to. Zahvaljujem. Imao instalirano ali nisam uklonio lozinku pa mi zato nije radilo pface
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.