Sada je: 14 srp 2020, 15:41.
Aktivno sudjelujte u stvaranju sadržaja na portalu.

Moderator/ica: Moderatori/ce

@Suko

Ti bi mogao jedan review... :zvizdi
Imaš nova iskustva sa novom (tebi) distribucijom...

Ja bih napisao, ali ja sam na suseu 100 godina i sve mi štima, pa bih nahvalio sve u 16 i ispalo bi subjektivno (a nije :? )
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 86 puta
Primio/la zahvalu: 148 puta
Spol: M
Ivan je vec napravio review Susea pa bi se ponavljao. Nisam siguran o cemu bi pisao jer se tu radi uglavnom o mom iskustvu s KDE-om kojeg sam prije konzumirao na slamcicu jer mi je komp bio preslab i fino ispolirane pozadine koja je u stvari taj SUSE. O KDE-u je vec sve ispricano, a od SUSEa mogu samo pricati o Yastu i finom glatkom radu mog kompa. Nemam bas previse iskustva da mogu pisati o nekom postinstallu, a Suse ne pratim dovoljno dugo da znam potrefiti ono sto je bitno.
Moram razmisliti jer ne znam o cemu bi pisao a da se ne ponavljam. U svakom slucaju nesto bi bilo dobro nakucati. Najvjerojatnije i hocu. Tipa: OpenSUSE- Moj pogled.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Tekst koji bi bilo dobro pročitati i koji ponavlja ono što sam ja već nekoliko puta rekla. kava
Zašto je važna pravopisna provjera teksta
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 630 puta
Određeni (aktivni) autori tekstova uskoro će dobiti pristup CMS-u i sami će moći objavljivati sadržaj. Svi možete "upasti", samo se treba angažirati.

Jako mi je drago što je ovaj poziv imao odaziv, oduvijek se prava ekipa skupljala ovdje. :thumbs
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Ljudi samo da vam kažem hvala vam na svim člancima kojih osjetno više ima u zadnje vrijeme pogotovo.
Tako mi je drago vidjeti to, i zahvaliti se što promovirate ovaj site, jer on je to zaslužio.
I ispričati se jer vam nemogu pomoći, jer ja sam nisam za nekog pisanja, nisam za toga i gotovo.
Ali eto drago mi je da ima vas, i hvala vam :)
Dropbox reg. se i dobivaš 2GB odmah, a +250MB dobivamo i ti i ja ako se regaš preko ovog linka
How to

LastFM grupa LINUXZASVE join us
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
imam ponovno u planu napad na terminal i bash, filesystem i ostalo u edukativnim člancima namjenjenim isključivo početnicima pisani u stilu pričica
Lutherus
Lutherus
Lutherus, drago mi je da ne odustaješ. Pored početnika, možeš pisati i za zahtjevnije korisnike, na kraju - vi stvarate sadržaj, oblikujete portal i odlučujete u kojem smjeru će ići.

Ide recimo rubrika trojka, bilo bi super da netko obradi 3 shella...
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Ja bi zahvalio svima koji su se odazvali na ovaj poziv. Zbog njih smo u mogućnosti svaki dan objaviti nešto vezano uz Linux. Često i nekoliko tekstova. Pišete vrhunski! Ne moramo se sramiti razvikanijih svjetskih siteova.
Mogu vam reći da se to vidi na posjećenosti stranice koja je narasla za 70% otkad smo promijenili izgled i počeli redovito objavljivati. I ima stalnu tendenciju rasta.
Svaka čast ljudi! :thumbs
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Imam malo veći projekt sad u planu. Idem se igrati sa time. Hvala Iv@n na ideji.
Lutherus
Lutherus
Baš dobil jednu ideju. 50 načina za iskuristiti live cd. Bacam se odmah nakon kernela.
Lutherus
Lutherus

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.