Switch to full style
Aktivno sudjelujte u stvaranju sadržaja na portalu.
Odgovori

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

04 tra 2019, 17:53

Imam jedan serijal clanaka od pred par godina koji nisu bili objavljeni pa cu ih kroz vikend pregledati, azurirati i baciti ovdje a kak radim na skripti za machine learning napravit cu odma i na hrvatskom jeziku za LZS portal.
Dosta atraktivno podrucje pa mozda nekoga zainteresira dodatno.

Nego nedavno smo u Dubaiu pokrenuli Skill sxchange Dubai. Grupa je osmisljena da bude mjeseavina razmjene vjestina i hacklaba u stilu izmedju konferencije i meetupa. Dobili sponzorstvo od grada i ministarstva za odrzavanje i dosta ljudi se samo u prvome krugu javilo za pomoc oko organizacije. Danas nesto pricali na gitteru, ekipa bi se rado povezivala sa Linux klubovima sirom cijeta pa sam ja tako predlozil da se, ako postoji medjusobna zainteresiranost naravno, povezemo sa LZS, HULK i HrOpen. U 11 mjesecu planiramo jednu konferenciju od 3 dana pa bi pozvali i predstavnike prijateljskih klubova a mozda se i neko predavanje organizira ili neka radiona ako bude zainteresiranih.

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

05 tra 2019, 16:36

Na koji mail mogu clanke baciti? Imam ubuntu 19.04 recenzija, Fedora 30 beta recenzija, machine learning basic tiutorial.

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

05 tra 2019, 17:32

Ovdje ti je redakcija/urednistvo:
viewforum.php?f=44

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

05 tra 2019, 17:35

E hvala

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

05 tra 2019, 18:49

Lutherus je napisao/la:E hvala

Malo sam ti uredio naslove. Ide [DRAFT] pa naslov. Ako clanak bude objavljen, onda umjesto draft, u zagrade stavis OBJAVLJENO.

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

05 tra 2019, 18:59

:thmb-up vazi
Odgovori