Sada je: 20 lis 2019, 12:49.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

iv@n je napisao/la:Ništa čudno, to je neki kineski Žnj model za kojeg nitko nije čuo, dobavljač uzima na kile, možda komad plati cca 250kn, i opet je dobar uz sav popust. Baš gledam na jaje (jajce kak Meema kaže :hihi kopija PSP igraće konzole, za 298kn.

Cijena svakako jeste ta, tablet ćete dobit, e sad, kakav će se on pokazati to je druga priča. Može biti skroz ok, posebno ako su specifikacije navedene točno, a može bit stvarno neko kinesko njesra. U svakom slučaju, ako već ide dva kruga, pričekao bih drugi, da vidim dojmove ovih skoro 1000 što su naručili.

Što se veličine tiče, Abz vjeruj mi da je bolje 7-8", posebno ako voliš čitati, bitno je da je lagan. A stane u svaku torbu, čak i džep veći. Ovi od 10+ su već nepraktični, baš ono za po doma.

S obzirom na cijenu, jadni kineski siročići su se ubili od posla da bi vi mogli forskverat i gađat kamenje ljutim pticama. :cura

Gledao sam na stranici tvrtke, koliko sam skužio oni se samo tabletima bave, ja imam nekog kineza, tvrtke weisung i najveći problem je što ne mogu otključati bootloader, inače je za svoju namjenu ok.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
Abzeenth je napisao/la:Ma ne, ova akcija je 50% popusta, znači da cijena tableta iznosi 350 kn + poštarina. Na Twitteru je netko napisao da je zvao tog čovjeka i da je on rekao da se tablet može preuzeti i izravno od njega, valjda na toj adresi firme koja je navedena na stranici ponude.

Ti kupiš kupon od Jajeta, platiš ga 350 kn i onda ga proslijediš firmi, koja ti šalje tablet. Ništa se ne nadoplaćuje, ili sam ja skroz krivo shvatila. Cijena je 350 kn i to je to. Jedina nadoplata je, eto, za poštarinu tj. dostavu.

Vjerojatno ti meema može bolje objasniti kad je već kupovala stvari tamo. :)

evo, uplatio i ja :D :D nadajmo se najboljem :) a jaaaaaaako se nadam da ce stici prije 20.6. :)

dakle, da, ti platis tih 350kn+postarina i to je to... kad se vidi uplata (kreditne kartice odmah, uplatnice i online banking kroz par dana) dobijes kupon (na mail i na crno jaje), u kojem je kod koji zatim posaljes na mail koji je tamo naznacen, kazes koju boju zelis i mislim da je to to...

svaka ponuda ima drukcije, ali nije velika razlika :)

sretno svima nama i nadajmo se da nismo popusili :P :P :P
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: Ž
Ma mora biti dobar za tu cijenu. Za prosječnog korisnika pogotovo. Sjesti će kao točka na i u mom info kraljevstvu.
@meema, rok isporuke je 7 dana a počinje teći od 10.06. Tako da biti će prije tvog kupanja u moru.
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 199 puta
Primio/la zahvalu: 250 puta
Ako dođe hihihi

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: Ž
Baš me zanima kakav će biti.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 158 puta
Primio/la zahvalu: 269 puta
Spol: Y
Kad sam nedavno "vrebao" tablet po dućanima u ZG-u isprobavao sam te low-end tablete i gotovo svima je najslabija točka bila ekran: ili loša slika (zamućena, pikselizirana) ili užasno neosjetljiv i neprecizan touchscreen. Nadam se da ovaj vaš nema te boljke.

Inače, mogu preporučiti Acer Iconia B1 za prvi tablet (7", 1000kn) - ima GPS (što rijetko koji model ima u low-end cjenovnom rangu) i BT, ima dobar hardver i ekram.
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 111 puta
Primio/la zahvalu: 183 puta
4ndY je napisao/la:Kad sam nedavno "vrebao" tablet po dućanima u ZG-u isprobavao sam te low-end tablete i gotovo svima je najslabija točka bila ekran: ili loša slika (zamućena, pikselizirana) ili užasno neosjetljiv i neprecizan touchscreen. Nadam se da ovaj vaš nema te boljke.

Inače, mogu preporučiti Acer Iconia B1 za prvi tablet (7", 1000kn) - ima GPS (što rijetko koji model ima u low-end cjenovnom rangu) i BT, ima dobar hardver i ekram.

Iz iskustva mogu reći da su većina tih Android tableta ispod 1000 kn sranja u boji. Ovaj iz teme je iznimka, ali većina ih dolazi s jednojezgrenim procesorom od 1 GHz i 512 MB RAM. Čak i da ima 1 GB RAM, u ostalim poljima zakažu totalo. Pa se ispostavi da nema GPS, da je rezolucija očajna pa se vidi svaki piksel, ili da je kvaliteta ekrana potpuno loša pa je rad na malo većem osvjetljenju umijeće, ili je kučište tableta izrađeno jeftino tako da čim ga uhvatiš u ruke osjetiš kvrckanje plastike. Isprobao sam desetke tih jeftinih tableta, najviše Prestigiovih i još niti na jedan nisam naišao da me je oduševio, tj. zakazao je barem u 2, 3 polja..

Ako se kupuje imalo kvalitetan tablet, izdvojiti barem 1500 kn. Eto, moje skromno mišljenje o svemu tome.. :)
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Ovo su neki moji zaključci nakon čitanja/isprobavanja proteklih mjesec dana:

7" ekran:
* jeftiniji: Iconia B1 (1000kn)
* skuplji: Nexus 7 ili onaj Asusov koji je vrlo sličan (1500-2000kn)

10" ekran:
* standard: Galaxy Tab 2 (2300kn) iako već ima stariji hardver
* skuplji: Asus Transformer (3200kn), Nexus 10 (iznad 4000kn)
* ako je olovka uvjet jedini je izbor Galaxy Note 10.1 (3300kn), običan kapacitivni touchscreen sa stylusom nije opcija za pisanje teksta rukom osim ako slova nisu ogromna

To su okvirne cijene bez 3G modula, s 3G-om su skuplji za 20-40%.
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 111 puta
Primio/la zahvalu: 183 puta
Sve to stoji, u pravu ste, koliko para toliko muzike. Nije mi baš neophodno potreban, ali mislim da se vrijedi poigrati za cijenu jedne ulaznice na tekmu, recimo koju ne želim gledati niti na TV-u. :bleh
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 199 puta
Novi PC Chip daje pregled i osvrt na jeftine tablete. Koga zanima, nek mi se javi

PS: daju i detaljne upute kako koristiti BackTrack pface
http://www.pcchip.hr/helpdesk/linux-bac ... wep-kljuca
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 155 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.