Sada je: 16 lis 2019, 06:32.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Bokdaj!!! :-D Naime kupio sam to čudo s Androidom 4.1, i sada me jedino muči kako sasvim maknuti ono upozorenje iz gornje trakice.Nije mi potrebno jer imam neograničeni promet. A iritira me... :ljut2 I tak... Budem vam još dosađivao u vezi sa svačim. :thmbs-up
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti.....
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
Ti si onda prvi covjek u Hrvatskoj koji ima neogranicen mobilni internet.
Nama ostalima se nakon prelaska odredjene kolicine prometa internet uspori toliko da je neupotrebljiv.
Jesi siguran da i kod tebe nije tako? ;-)
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
stefo1 je napisao/la:Bokdaj!!! :-D Naime kupio sam to čudo s Androidom 4.1, i sada me jedino muči kako sasvim maknuti ono upozorenje iz gornje trakice.Nije mi potrebno jer imam neograničeni promet. A iritira me... :ljut2 I tak... Budem vam još dosađivao u vezi sa svačim. :thmbs-up

klikni "Ok"
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Probaj pogledat pod data usage.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Primio/la zahvalu: 21 puta
Suko je napisao/la:Ti si onda prvi covjek u Hrvatskoj koji ima neogranicen mobilni internet.
Nama ostalima se nakon prelaska odredjene kolicine prometa internet uspori toliko da je neupotrebljiv.
Jesi siguran da i kod tebe nije tako? ;-)

:oops Nisam još došao do toga(1Gb) Tek sam potrošio možda 30-ak Mb, a već mi šalje obavijest.Znam da se brzina jako usporinakon određene količine podataka.Nisam se dobro "odrazio" :) Našao sam na Android forumu ili čemu već kako ograničiti potrošnju pomoću onih narančastih i crvenih slidera ali ništa se nije dogodilo. Obavijest je još uvijek tu.

I još nešto: Suko i PunkBastard. Vama je bilo važnije da mi se narugate, nego da ponudite konkretno riješenje. Ako ne možete pomoći, nemojte se ni javljati na temu. Hvala! :kava
stefo1 je napisao/la: :oops Nisam još došao do toga(1Gb) Tek sam potrošio možda 30-ak Mb, a već mi šalje obavijest.Znam da se brzina jako usporinakon određene količine podataka.Nisam se dobro "odrazio" :) Našao sam na Android forumu ili čemu već kako ograničiti potrošnju pomoću onih narančastih i crvenih slidera ali ništa se nije dogodilo. Obavijest je još uvijek tu.

I još nešto: Suko i PunkBastard. Vama je bilo važnije da mi se narugate, nego da ponudite konkretno riješenje. Ako ne možete pomoći, nemojte se ni javljati na temu. Hvala! :kava

Ispričavam se ako si nešto shvatio kao ruganje, ali većinom ljudi na koje sam naišao sa istim ili sličnim problemima nisu znali da se obavijesti u području obavijesti mogu očistiti ili klikom na gumb "očisti" ili se može samo otvoriti obavijest i kliknuti ok pa bude ignorirana.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Idi u Settings (Postavke) pa Data Usage (3 opcija od gore) i pazi da ti je uključen Mobile data. Pojavit će ti se dvije linije na grafikonu, crvena (limit) i narančasta (prag kod kojega počinje upozorenje). Pomakni narančasti slider što više. Na koliko ti je trenutno?
Probaj restart mobitela ako ovo ne upali iz prve :)
Podijelio/la zahvalu: 84 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
blacx je napisao/la:Idi u Settings (Postavke) pa Data Usage (3 opcija od gore) i pazi da ti je uključen Mobile data. Pojavit će ti se dvije linije na grafikonu, crvena (limit) i narančasta (prag kod kojega počinje upozorenje). Pomakni narančasti slider što više. Na koliko ti je trenutno?
Probaj restart mobitela ako ovo ne upali iz prve :)

Hvala blacx! Ali ne pomaže! Napisao sam gore u postu da sam probao to s narančastim sliderom. A probao sam i opciju "očisti", ali ništa. Gledajte, ja sam već "stari" Linuxaš, i usudim se svašta "prčkati" po OS-u. Ali ovdje ništa ne mogu naći. Ili je u pitanju kakav bug u ovoj verziji Androida(4.1) ili... szbunjen
Ja bih to najradije deinstaliral. Koji će mi... Kad bi znal kak'! :hmm
root napraviš, i ako postoji posebna aplikacija koja služi samo za upozoravanje na promet podataka, sa root uninstallerom deinstaliraš, ako nema, google.

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.