Sada je: 10 kol 2020, 22:30.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pozdrav forumašima, kao što se iz naslova može predpostaviti zapeo sam u rootanju i otključavanju bootloadera ovog telefona. Na oficijelnoj stranici HTC-a za otključavanje bootloadera koraci su poprilično jasni mada alat kojim se otključava bootloader (ruu) u mom slučaju jednostavno ne radi (stock ROM verzija 2.34.123.1, HBOOT verzija 1.01.0002) izbacuje mi error kao verzija nije prava za moj model telefona. Ako je neko imao ovaj model mudrofona i našao se u sličnoj situaciji kao ja, cijenio bih bilo kakvu pomoć.
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
Bootloader ne otkljucavas sa RUU nego ideš na htcdev.com i slijedis upute. Sa strane imaš alate koji ti trebaju da dobiješ svoj ključ koji uneses na stranicu kasnije i onda ti oni na mail pošalju unlock.bin koji ti ubaciš na mobitel i onda ga otkljucas.

Upute na htcdev.com su jednostavne i rade.

Kad napraviš unlock Bootloadera onda odeš na xda forum i nađeš svoj mobitel tamo. Upute kako i što.
Prije stavljanja (flash) novog softvera moraš staviti custom recovery.

Onda skineš koji rom želiš na xda i flash pomoću custom recovery.

Sent from my HTC One using Tapatalk 4
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Detaljno sam opisao postupak za mobitel HTC Wildfire S, vjerujem da ne bi trebalo biti nekih većih razlika i da će ovo poslužiti.

http://ivan-galgoci.from.hr/rootanje-i- ... -mobitela/
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.