Sada je: 20 sij 2021, 15:05.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Izašla je nova aplikacija koja je konkurencija WhatsApp programu.Više pročitajte ovdje.
Nema veće religije od istine!
Podijelio/la zahvalu: 30 puta
Primio/la zahvalu: 75 puta
Spol: M
Kaj nije Viber vec konkurencija WhatsAppu?
stefan je napisao/la:tu mač gemišta

To understand recursion, you must first understand recursion.
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 26 puta
Ovo je takav copy/paste WhatsApp interfejsa da je to neverovatno. Plus čisto sumnjam da će nešto posebno oteti korisnika od konkurenata, makar ne na ovim našim prostorima. WhatsApp skroz završava posao, nema potrebe za promenom. Mada je konkurencija dobra, nateraće WhatsApp da uvede neke novine. :)
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 34 puta
Hmm, vec sam platio WhatsApp + ovo sto je blast beat rekao.

Napisali su da su objavili code za iOS, nisam potpuno siguran ali mislim da ce zbog toga izletit sa iTunesa, cime ce izgubiti dobar dio korisnika.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
@blast beast - nije kopija WhatsApp interfejsa, već je ovo skoro čisti Android/iOS design guidelines, bez nekih velikih promjena. Nalikuje WhatsAppu, ali ne bih rekao da je čista kopija.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 99 puta
Primio/la zahvalu: 195 puta
WhatsApp je isto ko i Skype. Ima dosta alternativa, ali su se ljudi navikli na baš taj program i ne žele niti čuti za drugi.
Tako da je mala vjerojatnost da će bilo kakav program uspiti postati prava konkurencija. Jedino se Viber tu donekle drži.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
iweb je napisao/la:@blast beast - nije kopija WhatsApp interfejsa, već je ovo skoro čisti Android/iOS design guidelines, bez nekih velikih promjena. Nalikuje WhatsAppu, ali ne bih rekao da je čista kopija.

Dobro, nisam upućen oko dizajna, ali znam da kada sam ga otvorio, da sam imao opasan deja vu. :) Čak i način na koji prikazuju da li je poruka poslata je isti. Mogli su se malo potruditi to da izmene, jer verujem da "ispod haube" ima dosta razlike. A i s obzirom na mali broj korisnika (kod mene niko u imeniku nema Telegram), ljudima se ne isplati da drže npr Skype, Viber, WhatsApp i Telegram. Većina će se odlučiti na jedan, eventualno dva programa. Tako da se Telegram mora puno potruditi ako misli da pridobie korisnike.

P.S. Nije mi jasno kako se finansiraju kada piše da nema oglasa niti se naplaćuje pretplata.
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 34 puta
Teško da zaživi ima line, viber, google, facebook,kakao, skype i oni stari tipa fring , nimbuzz,imo. Ima previše app whatsapp je među prvima bio na marketu i ima najviše korisnika i zato teško da ce ga išta zamijenit.
Zadnji koji je dobro prošao je Contacts Plus
vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
Podijelio/la zahvalu: 4 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Teško da će zaživjeti, prejaka je konkurencija. Mora li bi imati nešto vrlo inovativno i bolje od drugih da bi zaživjeli.
Ili bi se morao dogoditi nekakav sigurnosni propust kod drugih da bi oni zaživjeli.
Gtalk odnosno Hangouts je nedavno imao slučaj da su se poruke krivo isporučivale, tako su poruke koje sam slao jednoj osobi stizale istovremeno i još jednom kontaktu. Bug je brzo ispravljen ali to je nešto zbog čega će ljudi bježati od te aplikacije i koristiti nešto sigurnije gdje se takvo što nije dogodilo, npr.WhatsApp
Evo i članka: http://www.index.hr/black/clanak/pazite-kakve-poruke-saljete-novi-problemi-za-google-hangouts-poludio-chatovi-stizu-na-krive-adrese/702766.aspx
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Pa nije da se i WhatsApp ok drzi. Imali su i oni neke probleme nedavno sa slanjem poruka. Posaljes poruku korisniku i ona mu se nikad ne isporuci makar je on online. Viber je ok, ali je dosta zahtjevniji od WhatsAppa sto se resursa i perfomansi tice. (barem se na mom i curinom mobu WhatsApp puno bolje ponasa od Vibera koji je spor malo). Instalirao sam sad ovo pa me bas zanima na sto ce liciti. Ali da malo previse slici WhatsAppu sto se izgleda tice je istina.
Da li bi ih mogao WhatsApp tuziti na temelju toga?
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 5 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.