Sada je: 29 ruj 2020, 20:42.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pozdrav!
Dakle, zanima me, možda je tko naletio od Vas, a ako je, da podijeli svoje zanjen s nama. U biti, zanima me što i kako radi jer ima jako velika ovlaštenja pa shodno tome razumijete čemu briga. Uglavnom, napravih screenshoot i odskenirao sam da dobijem piktograme tj. ideograme koje mogu potražiti putem neke tražilice ali nisam mogao naći ništa smisleno. Uglavnom, hvala unaprijed!

Znakovi su: 工厂木莫式

Screenshoot je:
Privitak/ci
screenshot.png
Screenshoot misterizne aplikacije.
(153.09 KiB) Preuzeto 11 put/a.
Jehonan
Jehonan
pojma nemam što radi i pitam se zašto si instlairao palikaciju za koju ne znaš štot radi :D
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 279 puta
Spol: Y
Mislim da je to neka google-ova aplikacija ili samsungova sistemska, to sam viđao redovno na samsungovim android baziranim uređajima, kada se ubije process nema neke razlike.

edit: eto nakon malo googlanja naišao sam na ovo: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2049707
i kako sam rekao, to je sistemska aplikacija, nisam išao dalje tražiti što i kako radi, nadam se da ti je ovo dovoljno, a pravo ime na kineskom: 工厂模式 jer 木莫 i 模 nije isto.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
Eee moj Shrike, jesi bećar :bleh ! Da, da, dobro veliš nije isto, jasnije sam i ja nakon malo podrobnijeg gledanja to vidjeo. Da, sistemska je aplikacija, no znaš što, nema je u system\app direktoriju?! Dakle, gdje je?! A kao što vidiš, velika 4Kb. Budući je stvar tvornički rootan-a, bilo bi lijepo to dekapitirati iz sistema, ako je ostatak od nečega ili nešto tome slično. Eto, to je intencija!
Jehonan
Jehonan
Napravi backup sistema pa probaj deinstalirati ili freezati aplikaciju sa nekim od root uninstallera, ako se nešto zezne, reinstall i recover. Aplikaciju nećeš naći sa kineskim imenom, nego je normalno ime na engleskom, traži factory mode ili nešto slično. Ali prije toga odi na Postavke->Aplikacije->pokrenute usluge i tamo nađi pa gledaj ispod imena što piše, vjerojatno com.[nešto].[nešto] i tu ti je ime aplikacije na eng.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
Ma da. Ovo da je neću naći pod kineskim imenom znam. To mi je jasno. Koliko vidim na ovom linku koji si mi poslao, ispada da je nešto vitalno. Hvala, hvala, hvala...pogledati ću pa se čujemo. Evo sada se borim s B200 greškom na canon printeru. Uh!!!
Jehonan
Jehonan

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.