Sada je: 29 ožu 2024, 06:44.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Bertone je napisao/la: .. ako se možeš razvući još kojih 100 KM (cca 400 kn) onda Asus ME173X-1A087A .. e sad, kakve su cijene navedenih uređaj kod vas nemam pojma..


Samo da iz prve ruke pohvalim spomenuti Asus. Posebno me iznenadila kvaliteta fotki i videa.
http://mob.hr/asus-memo-pad-hd-7-recenzija/
viewtopic.php?f=37&t=7562&start=170#p206131
Where there is a gui there's a way.
Avatar
Postovi: 2322
Postovi: 2322
Pridružen/a: 08 ožu 2010, 20:26
Lokacija: JustPine
Podijelio/la zahvalu: 56 puta
Primio/la zahvalu: 64 puta
Spol: M
OS: CimetMint 18.1
imam još jedno pitanje vezano za tablet računar : ako bi kupio neki prestigio ili asus kako ste predložili u predhodnim postovima, interesuje me dali se ta android verzija može nadograđivat, i dali se apps centar obnavlja , kada sam pito ovog jednog prodavača za taj kinezki shit nije ništa htio da kaže imo je raifešlus na ustima
Avatar
ok
Postovi: 173
Postovi: 173
Pridružen/a: 20 tra 2014, 12:48
Lokacija: Srebrenik, BiH
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: linux ubuntu 16.4.2 64
Ako proizvođač napravi novu verziju Androida za taj tablet, onda ćeš dobiti update. Ali najčešće ga nikad ne naprave pa si za update osuđen na custom ROM-ove. Ali i to samo ako uspiješ pronaći custom ROM za taj model tableta. Tako da ti sve ovisi o sreći i tome koliko ljudi ima taj tablet. Ako ga ima puno, veća je vjerojatnost da ćeš za njega pronaći custom ROM.
Play Store se naravno obnavlja. Dobijaš redovno novije verzije programa.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
ok je napisao/la:imam pitaje vezano za jeftine tablet uređaje 7 incha vidio sam da su jako jeftini cijena primamljiva,dolaze sa single core procesorom ili dual sa 512 mb ram memorije,2 kamere za slikanje i video poziv ...........


@ok neka ti ga u trgovini upale i malo ga isprobaj. Ako imaš loš kut gledanja vrlo brzo ćeš izgubiti volju da išta radiš na njemu, bole oči, boli glava. Moja kćer ima OVAJ TABLET i jedva da ga pali upravo zbog lošeg kuta gledanja.

Pozz
Ok i što sad?
Avatar
Postovi: 1020
Postovi: 1020
Pridružen/a: 30 ruj 2013, 12:12
Podijelio/la zahvalu: 46 puta
Primio/la zahvalu: 50 puta
Spol: M
OS: Kubuntu 23.10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.