Sada je: 05 tra 2020, 01:20.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

e ovo mi se svida kod takvih mobitela:

Video format .3gp/.mp4/.flv/.webm/.avi/.mov/.mkv

Da je bar vise takvih :kava
Da imam lovu kupio bi mob cisto iz znatizelje. Zanimljivo izgleda OS i nadam se da cu ga imati priliku isprobati jednog divnog dana :D
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
Max Bunker je napisao/la:Možda malo previsoka cijena s obzirom da tek kreću u osvajanje tržišta...

Cijena je ok sa obzirom na hardver mobitela, bolje solidna izrada i kvaliteta mobitela uz normalnu cijenu nego preniska cijena a kvaliteta izrade, ekrana itd loša, ostaje za vidjeti kakve će ponuditi Meizu, najvjerovatnije jeftini M1 i skupi MX4 ili MX4 Pro.
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
audiosl4ve je napisao/la:e ovo mi se svida kod takvih mobitela:

Da imam lovu kupio bi mob cisto iz znatizelje. Zanimljivo izgleda OS i nadam se da cu ga imati priliku isprobati jednog divnog dana :D

Kada ga uspijem nabaviti napraviti ću review za LZS :D
audiosl4ve je napisao/la:e ovo mi se svida kod takvih mobitela:

Emm.. nije li gotovo svaki Android takav? Na svom mobu (SGS2) uredno otvaram navedene formate. :P
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 267 puta
Primio/la zahvalu: 328 puta
neznam. Ja sam WP retard :D
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
E a jesu li napravili Viber aplikaciju ili ne? Dokle ga nece imati, nece biti ni mene kod njih... :)
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Yeti je napisao/la:E a jesu li napravili Viber aplikaciju ili ne? Dokle ga nece imati, nece biti ni mene kod njih... :)

Viber aplikaciju ne mogu napraviti jer Viber ima proprietary API, mislim da postoji Telegram, Viber će vjerovatno doći brzo ako se mobiteli budu dobro prodavali jer imaju već verziju za Linux pa verziju za Ubuntu Touch vjerovatno nije previše teško napraviti. Dok ne bude Vibera ja ću koristiti Telegram i natjerati najbitnije ljude da ga instaliraju :hihi Za ostale imam neograničene poruke u svojoj tarifi.
Ma zanm da ne mogu, ali pitam dal su ovi iz vibera napravili nesto. Zbog nekih ljudi jednostavno moram imat viber, ne zbog sebe jer ja ionako komuniciram samo preko poziva, nisam poslao sms vec godinama ziher. Osim onih za parking. :-D A natjerati te ljude da koriste nesto drugo ce biti neizvedivo jer su to mahom stariji (osim sestre u njemackoj) i tesko prilagodljivi, muke su bile i kad je smartphone dosao do njih, a kamo da sad kvarim rutinu... :hihi
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Yeti je napisao/la:Ma zanm da ne mogu, ali pitam dal su ovi iz vibera napravili nesto. Zbog nekih ljudi jednostavno moram imat viber, ne zbog sebe jer ja ionako komuniciram samo preko poziva, nisam poslao sms vec godinama ziher. Osim onih za parking. :-D A natjerati te ljude da koriste nesto drugo ce biti neizvedivo jer su to mahom stariji (osim sestre u njemackoj) i tesko prilagodljivi, muke su bile i kad je smartphone dosao do njih, a kamo da sad kvarim rutinu... :hihi

Moji su mlađi koje treba natjerati, a za ostale imam poruke i pozive ako mi trebaju, za Viber ni ne očekujem da će napraviti dok ne vide kako će ići prodaja, velike firme su lijene na taj način :D Tu dosta nade polažem na kinesko tržište, puno ljudi i puno potencijalnih kupaca, brojnost bi prisilila Viber da napravi aplikaciju, sve nove platforme se suočavaju sa tim problemom nedostatka proprietary aplikacija, a koje se ne može zaobići web aplikacijom, zato se nadam da će broj korisnika rasti sa vremenom pa da će i one doći iako realno ljudima treba uglavnom samo Skype, Viber i Whatsapp, sve drugo se da isprogramirati kopija. Mislim da sam Skype ikonu vidio na jednoj od slika Ubuntu Toucha ali nisam siguran je li podržan ili ne, službeno nije sigurno ali je moguće da Linux verzija radi na Ubuntu Touchu.

Promotivni video za Ubuntu Touch.

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 30 gostiju.