Sada je: 28 stu 2020, 14:55.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Daš link toga 4.1 ROM-a, tražio sam po xda devs ali nisam našao, ako je stabilan možda bi mogao i staviti.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
shrike je napisao/la:Također. cyagenomod (ili kako već) izgleda ne podržava ni bazične stvari tipa kamera (bar za moj mob) tako da mi uopće nije jasno čemu ta strka oko toga da je najbolji?

Cyanogenmod je precijenjen,čak ni stable verzije im se ne mogu mjeriti sa ROMovima koje neki drugi naprave,ni po funkcionalnosti ni po brzini,a i ružni su kao i stock Android.Na primjer na mojem mobitelu Cyanogenmod 9 (ICS) koji je stable ne podržava 720p video snimanje na 30 fps,već samo na 16.ICS ROMovi od drugih ljudi na xda forumu su znatno ljepši,brži i podržavaju potpunu funkcionalnost.Možda je na drugim mobitelima situacija bolja ali ja nisam bio zadovoljan sa Cyanogenmodom.ICS ROM koji ja koristim je baziran na zadnjem stock firmwareu sa portanim Xperia Z launcherom,Cyber Shotom za kameru i drugim stvarima.Imam Xperiu Neo pa ako nekome treba savjet za ROM pitajte,isprobao sam ih masu :-D Jelly Bean ROMove ne koristim jer nemaju punu funkcionalnost,ne radi video snimanje u 720p,a na ROMovima i kernelima na kojima radi dobije se samo 16 fps.
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
PunkBastard je napisao/la:Daš link toga 4.1 ROM-a, tražio sam po xda devs ali nisam našao, ako je stabilan možda bi mogao i staviti.

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2012483
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Primio/la zahvalu: 21 puta
Naa, mislim da ću ipak nekako probati riješiti nabavku Xiaomi Mi3
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Primio/la zahvalu: 38 puta
Da li netko možda ima LG Optimus One (P500)? Pitam jer me zanima koji od postojećih ROM-ova je najstabilniji, tj. da radi sve na mobu kako treba a da baterija ne iscuri kroz sat vremena? Trenutno imam 4.1.2 verziju androida (verziju od tima AOKP) i stvarno izgleda i radi sve OK ali baterija se troši ko luda i sa niti jednom metodom nisam uspio rješiti glavni problem ovog uređaja a to je da mu internu memoriju proširim sa sd karticom. Da li netko ima sličnih iskustava?
Podijelio/la zahvalu: 83 puta
Primio/la zahvalu: 56 puta
Brat je imao sličan, P350, stavili smo mu CM (ne sjećam se koja verzija je bila tada), napravili OC na 800MHz i preko App2SD/Link2SD napravili da sve ide na SD karticu.

Mobitel je prodisao, radio je dvostruko bolje, a čak je u Benchmark testovima bio malkkice bolji od mog, tadašnjeg HTC Wildfirea S.

Ono što želim reći je da probaš CM ako ima baš za njega original, a vjerujem da ima.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Hvala na odgovoru! :)
Znači tvoj brat je skinuo baš originalnu verziju CM-a i sve je radilo kako spada?! Ajde, baš ću pogledati... Ma najbitnije mi je da proširim internu memoriju jer je ovo interne memorije što ima za plakati. :(
Da, upravo to je bio njegov (i moj) problem koji smo sasvim uspješno riješili (kupiti brzu, Class 10 microSD karticu).
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Kupio sam class 10 sd karticu od 8 Gb-a. Koja ti se procedura učinila boljom što se tog proširivanja memorije tiče, sa App2SD ili Link2SD metodom?
TRZALICA je napisao/la:Kupio sam class 10 sd karticu od 8 Gb-a. Koja ti se procedura učinila boljom što se tog proširivanja memorije tiče, sa App2SD ili Link2SD metodom?

Princip je isti, samo s Link2SD imas opciju gdje ces sta instalirat (ako sam dobro shvatio). Ali, probaj obje opcije pa pogledaj koja ti najvise odgovara.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Primio/la zahvalu: 21 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.