Sada je: 28 stu 2020, 15:45.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ja sam ga isprobao na LG Optimus One ali mi se nije baš dugo zadržao gore... Fora je ali nije baš bio prilagođen prikaz za ekran ove rezolucije...
Podijelio/la zahvalu: 83 puta
Primio/la zahvalu: 56 puta
Spol: M
CM 10.1 na LG L5:

slika

I to je na bateriji od 1500 mAh, uz pojačanu upotrebu wirelessa i 3G-a. Prezadovoljan sam i mislim da ne budem koristio nijedan drugi rom. :)

Koliko vama traje baterija, na kojim uređajima?
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
ljudi moji ja sam probao par romova na galaxy ace , na njega ide 2.2 , stavio sam cyanogenmod 10.1+ i 4.2 android sve radi stabilno i dobro a sa ostalim romovima sam imao problema ,baterija traje oko 5 dana ali ako ne cackam po njemu (samo zvanje i sms ) probao sam paranoid , neradi kamera a za ostalo neznam jer sam ga odma skinuo
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: m
Cyanogenmod ti je najbolji ako zelis imat stock android experience.. u mojem slucaju, paranoid android je fora ako imas dosta veliki ekran, pa mozes namjestit DPI da ti bude kao na tabletu.. no, CM je najbolja opcija.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OK, jel ima negdej tuorial kako zamijeniti rom na linuxu za početnike? speedy mi je poslao neki link na foru mdi to rade, ali mi je jasno 0% svega jer svaki tutorial pretpostavlaj da znaš gro stvari od kojih ja znam nula (npr. skraćenice za programe). i svi su za windowse. Također. cyagenomod (ili kako već) izgleda ne podržava ni bazične stvari tipa kamera (bar za moj mob) tako da mi uopće nije jasno čemu ta strka oko toga da je najbolji?
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 281 puta
Spol: Y
Recimo za moj mobitel (Xperia X10) postoji flashtool (i windows i mac i linux verzija) gdje jednostavno (doslovno jednim klikom) otkljucas bootloader, rootas mobitel te instaliras custom recovery. Nakon toga stavis .zip gdje ti je rom i to je to. Nema nikakve filozofije.
Cyanogenmod ima veliki broj podrzanih uredaja, sad neznam da li je tvoj podrzan, a ako nije, sigurno postoji xda thread gdje je mnogo drugih alternativa.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Ovaj je: http://www.samsung.com/hr/consumer/mobi ... 6500ZYDVIP
samsung gt-6500D

Ono što me zanima je neki tutorial za linux, i to za početnike bez kvadrilijun stvari koje pretpostavlja da znaš i win aplikacija.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 281 puta
Spol: Y
Pronasao sam ti ovo: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2030758
Ali mislim da nemaju linux verziju nicega. Morat ces se nekako snac.
shrike je napisao/la:OK, jel ima negdej tuorial kako zamijeniti rom na linuxu za početnike? speedy mi je poslao neki link na foru mdi to rade, ali mi je jasno 0% svega jer svaki tutorial pretpostavlaj da znaš gro stvari od kojih ja znam nula (npr. skraćenice za programe). i svi su za windowse. Također. cyagenomod (ili kako već) izgleda ne podržava ni bazične stvari tipa kamera (bar za moj mob) tako da mi uopće nije jasno čemu ta strka oko toga da je najbolji?

ROM je najlakše, to nije nikakav problem jer se radi sa mobitela, za više-manje sve ROM-ove treba rootati mob, eventualno otključati bootloader, instaliraš recovery (ako već nema), uđeš u recovery, factory reset, wipe dalvik cache, opcija install ROM/zip (naravno ROM mora biti na SD kartici), nađeš ga klikneš na njega i čekaš dok se flasha. I to je sva mudrost. Ova 3 koraka su ustvari flashanje ROM-a, reset, brisanje dalvika i samo flashanje.

btw, heisenberg, koju verziju androida imaš, nije samo tako otključati BL na x10, ja sam npr. imao 2.3 pa sam morao staviti neki customizirani kernel pa otključati i onda staviti neki drugi customizirani kernel koji je ustvari neka otvorena verzija stock kernela pa tek onda išao ROM instalirati za što sam morao promijeniti 3 do 4 kernela jer je bilo problema. ROM je Flying MM X10
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Primio/la zahvalu: 38 puta
PunkBastard je napisao/la:[

btw, heisenberg, koju verziju androida imaš, nije samo tako otključati BL na x10, ja sam npr. imao 2.3 pa sam morao staviti neki customizirani kernel pa otključati i onda staviti neki drugi customizirani kernel koji je ustvari neka otvorena verzija stock kernela pa tek onda išao ROM instalirati za što sam morao promijeniti 3 do 4 kernela jer je bilo problema. ROM je Flying MM X10

Sad trenutno imam 4.1.2, moguce je i na 4.2 (u developu je 4.3). BL sam otkljucao davno, tako da se ne sjecam svega u detalj, ali mislim da sam samo jedan ili max dva kernela morao mijenjat.

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.