Sada je: 19 sij 2021, 07:30.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Shicy je napisao/la:ja bi posla skrinšat, ali mi se mob ne može spojit sa kompom rofl

:D

I ja bih ali mi se neda ići u sobu po usb kabel.. :D
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
najlakše tako...ja čak nisam ni lijen, samo mob nema ništa brate za povezat se xD
Podijelio/la zahvalu: 203 puta
Primio/la zahvalu: 239 puta
Shicy je napisao/la:najlakše tako...ja čak nisam ni lijen, samo mob nema ništa brate za povezat se xD

Ma inače nisam lijen, nego sam popio 5 pivi, pa zato.. :)
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Hugo je napisao/la:
Shicy je napisao/la:najlakše tako...ja čak nisam ni lijen, samo mob nema ništa brate za povezat se xD

Ma inače nisam lijen, nego sam popio 5 pivi, pa zato.. :)

ja ni inače ne mogu poslat skrinšat rofl
Podijelio/la zahvalu: 203 puta
Primio/la zahvalu: 239 puta
Shicy je napisao/la:ja ni inače ne mogu poslat skrinšat rofl

rofl
Ako vam mobitel ima wifi, imate nacina da saljete bez kabla screenshote na npr ovu temu

Prvi je kroz taptalk aplikaciju, ima opciju jednostavnog postavljanja slika sa mobitela. Prije toga uhvatite screenshot sa nekom od aplikacija za to, ima ih dosta po marketu.

Drugi nacin je ako zelite povezati sa kompom bez kabla, skinite aplikaciju File expert, i drugi tab dole, ima opcija share, te prepisete ip adresu koju vam program odabere u vas internet preflednik na kompu, te lozinku koju vam da program i to je to. Surfate po mobitelu sa vaseg kompa bez kabla, i prebacivate sta vam treba.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Dropbox reg. se i dobivaš 2GB odmah, a +250MB dobivamo i ti i ja ako se regaš preko ovog linka
How to

LastFM grupa LINUXZASVE join us
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
kvaju je napisao/la:Ako vam mobitel ima wifi, imate nacina da saljete bez kabla screenshote na npr ovu temu

Prvi je kroz taptalk aplikaciju, ima opciju jednostavnog postavljanja slika sa mobitela. Prije toga uhvatite screenshot sa nekom od aplikacija za to, ima ih dosta po marketu.

Drugi nacin je ako zelite povezati sa kompom bez kabla, skinite aplikaciju File expert, i drugi tab dole, ima opcija share, te prepisete ip adresu koju vam program odabere u vas internet preflednik na kompu, te lozinku koju vam da program i to je to. Surfate po mobitelu sa vaseg kompa bez kabla, i prebacivate sta vam treba.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Kul.. :) Budem probao to sutra, sad ne mogu, popio sam šesto pivo, i otvorio sedmo.. :mrgreen:
slika

Ne mogu vjerovati da i ovo postoji...
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
iForce je napisao/la:slika

I ja sam se isto izmenadio, dans sam u android marketu trazio neki drugi launcher i vidio taj mislim da se zove "7 launcher" .
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Markec je napisao/la:
iForce je napisao/la:slika

I ja sam se isto izmenadio, dans sam u android marketu trazio neki drugi launcher i vidio taj mislim da se zove "7 launcher" .

Super mi je to što jedan dan mogu imati Sense, drugi Launcher7 a treći GO Launcher EX.
Mogućnosti koliko želiš.

Jesi vidio Honeycomb Launcher?
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.