Sada je: 29 ožu 2024, 06:08.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

6.5 inca... :place Lijep je, odlican mob mi izgleda, al ovo premasuje svaku mjeru! Ja koji imam ogromne sape necu preko 5.5 inca, neznam kak se to uopce koristi.. :hmm
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
Postovi: 1253
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Spol: M
OS: Fedora
pa dimenzija kao najnormalniji 5.5 incni mobitel. Velki je ekran jer je 91% prednje povrsine ekran pa je zato tako veliki. Ali da sa jednom rukom gotovo nemoguce :D
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
audiosl4ve je napisao/la:pa dimenzija kao najnormalniji 5.5 incni mobitel. Velki je ekran jer je 91% prednje povrsine ekran pa je zato tako veliki. Ali da sa jednom rukom gotovo nemoguce :D


Dobro tu su negdje.. Mozda je jos malo veci.. :bleh Ali pogledaj di mu je vrh ekrana, nema sanse jednom rukom sto mogu na 5.5 inca. :hihi
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
Postovi: 1253
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Spol: M
OS: Fedora
Yeti je napisao/la:Ali pogledaj di mu je vrh ekrana, nema sanse jednom rukom sto mogu na 5.5 inca.

Link :zvizdi
rofl2
Avatar
Postovi: 1799
Postovi: 1799
Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Lokacija: Zaljev svetaca
Podijelio/la zahvalu: 69 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol:
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
:hihi :lulz Odličan

PS. I mob je odličan, ali neće biti budget/jeftinjaka kategorija. A i proizvodnja će biti mićušna, 10 000 kom mjesečno, što je vrlo malo u smertphone svijetu.
Where there is a gui there's a way.
Avatar
Postovi: 2322
Postovi: 2322
Pridružen/a: 08 ožu 2010, 20:26
Lokacija: JustPine
Podijelio/la zahvalu: 56 puta
Primio/la zahvalu: 64 puta
Spol: M
OS: CimetMint 18.1
pa to nije buget mobitel ali je opet za razliku od išrota i šrotsonga barem je jeftioniji 200-300 dolara sto je po meni znacajna usteda, plus izgleda bolesno.
To da ce proizvoditi 10000 kom. mjesecno je cista glupost i ne drzi vodu...
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
audiosl4ve je napisao/la:pa to nije buget mobitel ali je opet za razliku od išrota i šrotsonga barem je jeftioniji 200-300 dolara sto je po meni znacajna usteda, plus izgleda bolesno.
To da ce proizvoditi 10000 kom. mjesecno je cista glupost i ne drzi vodu...


Sad jel glupost il nije, ne znam, pošto kupio poto prodao. Nisam zainteresirana stranka, jerbo mi se ne sviđa trend full staklenih smartfona. Niti onih brušenog aluminija, ali oni su mi malo manje odbojni.

Nego o mmixu, pročitah na par mjesta, evo jedan citat:
"Da ne bi sve stalo na tome se pobrinuo Kevin Wang, direktor kineske podružnice IHS Markita, izjavivši da postoji dobar razlog zašto se Mi MIX još uvijek naziva konceptom, a to je zato što zbog kompliciranoga proizvodnog procesa ne može krenuti u masovnu proizvodnju. Xiaomi ima iskustva s proizvodnjom keramičkih kućišta, ali ovakvo očito i njima predstavlja problem pa je neki maksimum oko 10.000 primjeraka mjesečno. Uzevši u obzir kinesku populaciju i činjenicu da je Xiaomi znao prodati toliko telefona u manje od sat vremena, šanse da ćete doći do svojeg primjerka su zaista male. Je li ovo čista navlakuša ili stvarna situacija, tko će znati."
Where there is a gui there's a way.
Avatar
Postovi: 2322
Postovi: 2322
Pridružen/a: 08 ožu 2010, 20:26
Lokacija: JustPine
Podijelio/la zahvalu: 56 puta
Primio/la zahvalu: 64 puta
Spol: M
OS: CimetMint 18.1
znam za to ali kazem cisto sumnjam da ce tako biti. Mislim tj. nadam se da je to bilo "istrazivanje trzista" da vide kakva je zainteresiranost. Lako kasnije ubace jos radnika i povecaju proizvodnju jelde. A nis budemo vidjeli.
A vezano uz staklene mobitele, meni to ne igra ulogu bas kakav je. Nikad nisam razbio mobitel, bilo je sitnih padova i ogrebotina ali velkih razbijanja nikada tako da mi to ne igra ulogu od kakvih je materijala mob :D
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
Ma sve 5 audio :thmb-up , teško je dokučiti svu logiku tog visokobudgetnog marketinga.
A vezano za staklene mobove, nekako se sigurnije čovjek osjeća uz npr. robusni LG V10 nego uz S7 edge staklenu cipelicu, ma koliko ona lijepa bila. Ali to sam samo ja... Vjerojatno i koristim Linux jer ne želim biti poput većine, neki inat, valjda. Sad već trkeljam...
Where there is a gui there's a way.
Avatar
Postovi: 2322
Postovi: 2322
Pridružen/a: 08 ožu 2010, 20:26
Lokacija: JustPine
Podijelio/la zahvalu: 56 puta
Primio/la zahvalu: 64 puta
Spol: M
OS: CimetMint 18.1
audiosl4ve je napisao/la:pa to nije buget mobitel ali je opet za razliku od išrota i šrotsonga barem je jeftioniji 200-300 dolara sto je po meni znacajna usteda, plus izgleda bolesno.
To da ce proizvoditi 10000 kom. mjesecno je cista glupost i ne drzi vodu...


samo da potvrdim ovo. Dosad je prodano ja mislim preko 100k uredaja stoga sve te spekulacije od prije odpadaju u vodu. Jos si izdali Mi Mix u bijeloj boji pa eto da se zna da i glasine nekada nemoraju uvijek biti istinite.

OT:
Bas mi je danas dosao OnePlus 3T. Mobitel je savrsen po meni. Fantasticno izgleda, specke i na papiru i u praksi fantasticne. Samo pohvale. Mislim da cu ostat vijeran OnePlusu neko vrijeme :)
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.