Sada je: 05 lip 2020, 04:20.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Mislim da su ok ovi android jeftinjaci,osobno isto imam lg optimus me(p350)i zadovoljan sam,froyo radi ok.a sta se tice memorije i 200 mega je u redu jer ionako sve ide na sd karticu.takojder imam i t mobile move(alcatel)i on je ok.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
ekipa,sta mislite o t mobile arizona iliti zte racer II smartphone-u?jeftinjaka a vrti froyo,kupio ga klincu on zadovoljan.izgleda kvalitetan.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Zaboravio sam ovdje javiti, ali sigurno ste čuli. HTC Evo 3D je u čitavoj Europi bio dostupan u pol cijene, ali doslovno. Mogli ste ga kupiti u shopping centru tipa Emmezetta za cca 2400 kn, bio je otključan uređaj u Tele2 za 1995 kn (bez pretplate!) itd... Uglavnom, koliko vidim svugdje je rasprodan (ili razgrabljen, da se tako izrazim), mogu se preko oglasnika još naći novi za cca 2300-2500+ kn.

Eto, nije budget al iznimno jeftino i isplativo.

slika
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
ja sam ga kupila, ali sam ja ostala razocarana nakon prelaska sa iphonea... to mi je prvi android i ocekivala sam puno vise...
mob je vise manje ok, najveca mana mu je baterija i ekran po suncu, nista se ne vidi cak niti na 100% brightness ukoliko je sunce jako :(
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: Ž
Tele2fon V1

Iza stupidnog imena Tele2fon V1 krije se prilično dobar Sagem, što me iznenadilo jer nisam popratio da su radili pametne telefone do sad. Navodno dobar, 4" ekran rezolucije 480x800, solidan dizajn, straga lagano gumiran... Na slikama izgleda skroz ok, baš me zanima hands-on utisak. Vrti Gingerbread i to na 650MHz procesoru, što je veliki minus, ali isto tako ne znači da uređaj laga/šteka/trza. Adut, naravno cijena - za 945kn može biti vaš ako posjetite Tele2 web shop. Dolazi u crnoj i crvenoj varijanti.

slika

Evo i specifikacije:

Dimenzije: 121,40x12,25x64 mm
Težina: 125 g

Procesor: 650 MHz (ARMv6 compatible processor rev7 , bogoMIPS 668.46)
Zaslon: TFT 4" kapacitativni dodirnik, 480x800 px, 16M boja
Interna memorija: 512MB + 512MB, 2 GB microSD u paketu
Kamera: 5 MP, digitalni zoom, bljeskalica + sekundarna VGA kamera
Baterija: Li-Ion, 1300 mAh

Cijena: 945 kn (prepaid)
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Čini mi se više nego ok za tu cijenu. Hvala na obavijesti! :)
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 269 puta
Primio/la zahvalu: 341 puta
da li neko ima Galaxy Ace? Posto uzimam gotovinom telefon, znaci bez ugovora s operaterom ne mogu si priustiti nesto bolje tipa Galaxy S/S2 i po specifikacijama mi djeluje solidan. Medjutim, kakav je u radu? Moze li se instalirati flash, zapinje li kod surfanja, opcenito browsing i aplikacije su u planu. Na ovoj Nokiji 5800 nemam niti jedne igre, surfanje je sporo uzasno i kod zahtjevnijih stranica mi srusi preglednik. Ace ima duplo vise RAM-a pa hoce li to biti dovoljno za ovo sto mi treba?
P.S. Telefon uzimam nov u jednom privatnom GSM shopu i izaci ce me 315 KM sto je nesto sitno ispod 1200 kn.
P.S. Telefon uzimam na duzi period pa mi je i build quality koliko toliko bitan. Nokia je sa mnom 3+ godina i jos je u mint stanju.
Slamd64
Slamd64

Izgleda dovoljno jak za vecinu stvari. Kazu da se ne moze instalirati Flash ali imas Youtube program koji radi odlicno ako ti flash treba za youtube.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Da, službeno nije podržan, ali ima po netu kao i uvijek načina da se i to riješi.
Ako ti je baš flash prijeko potreban, dovoljno je da rootaš mob i ubaciš ovo:
http://androidadvices.com/install-flash ... id-phones/

Trebao bi biti brži i fluidniji od 5800.
Podijelio/la zahvalu: 84 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
hvala na savjetima
Slamd64
Slamd64

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.