Sada je: 19 tra 2024, 01:28.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Poštovanje!
Dakle ovako. Vlasnik sam dotičnog mobitela. Na njemu je stock firmware 1.29.401.11. Sve u svemu, to radi fantastično. Ja osobno nemam niakovih problema koje ljudi opisuju (titranje ekrana, kratko trajanje baterije, zastajkivanja i tome slično), dakle sve radi jako dobor. E sada, u stock ROM-u dolazi TuneIn radio, free verzija. Ja bih dakle htio izbrisati taj besplatni i instalirati Pro verziju koja ima dosta prednosti pred ovom besplatnom verzijom (nema ubacivanja reklama, veći broj stanica, itd.) Dali možda tko od ovdje prisutnih zna može li se to učiniti bez rootanja, otključavanja boolloadera i ostalih kerefeka? bilo bi poželjno to izvesti putem adb konzole, bez instaliranja raznih aplikacija. Unaprijed se zahvaljujem svima koji nađu za shodno pročitati ovo, a kamoli još ako nešto odgovore :bravo :thumbs ! Naravno, ukoliko sam rekao neku glupost :facepalm . Ugodan dan Vam svima želim sopak !
Jehonan
Jehonan
Ne znam da će to baš ići bez rootanja mobitela.
Možda da staviš neki launcher i onda samo sakriješ ikonu od ove verzije koju imaš te staviš pro verziju.

Mene živcira onaj 7digital music store... a sad sam primjetio taj TuneIn radio. :facepalm
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Avatar
Postovi: 959
Postovi: 959
Pridružen/a: 02 stu 2010, 15:14
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 13.10 /Windows 8.1
Hmmm da. Iskreno, ja sam na netu pronašao dosta kontradiktornih rješenja. Negdje vele da može, a negdje da ne- Ja sam probao i uglavnom sve dobro prođe u adb shell okruženju no kada mu kažem da obriše određeni apk veli mi da nemože jer nije ispravno mountan system. E sada, nigdje nisam naišao kako ispravon napraviti mount sistema, a da to bude u R\W modu. Ja u biti ne želim izbrisati taj TuneIn radio već bih samo želio nstalirati punu verziju! Inače, uputih pitanje i ovima u TuneIn no čovjek mi vratio email vrijedan sprdnje i smjeha. Naime, kaže meni tip "...a Vi onda deinstaliraje prvo tu free verziju, a potom instlirate ovu plaćenu i to je to...". Nezna čovjek jel se pravi lud il` mu noge smrde?! Eto, možda netko zna više od mene pa rekoh nije grijeh ovdje priupitati jer računam da se ovdje ipak vrti pametniji dio ovog našeg društva. Pozdrav!
Jehonan
Jehonan
Evo baš probah kupiti aplikaciju. I naravno, kada sam je kupio, autmoatski je instalirana, no umjesto da samo nadograde ovu free aplikaciju oni mi instaliraše još i tu pro pored ove free verzije. Bezveze! Ko drek u punču!
Jehonan
Jehonan
To je uvijek tako s aplikacijama.
Ja imam QuickOffice i moram imati QuickOffice Pro pored njega, jer ovaj je stigao uz mobitel... :zamisljen
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
Aplikacije koje dođu uz stock ROM nikako ne možeš obrisati bez da rootaš uređaj.
Avatar
Postovi: 244
Postovi: 244
Pridružen/a: 10 sij 2010, 12:27
Lokacija: 127.0.0.1
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch
Da. Shvatih to. Tko zna, možda jednoga dana :) Pozdrav!
Jehonan
Jehonan

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.