Sada je: 19 tra 2024, 23:49.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

http://www.muktware.com/4130/video-ubun ... -its-power

Canonical had earlier announced plans to launch Ubuntu in Android based devices. Ubuntu for Android is a new initiative that will allow your high-end phone to work as a full desktop computer. In a video shown below, we can have an idea of what it will actually look like.



n this phone, its currently running in Android Gingerbread. Ubuntu is not actually emulated, but runs fully independent, while still retaining connections with parent OS. While compatibility with phone's hardware is an issue, Canonical engineers are working closely with phone hardware manufacturers to make the transition smooth.

For the time being, Ubuntu For Android will require a quad core phone to function.
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
Moderator
Postovi: 5812
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Lokacija: ~/kauč
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
calisto053 je napisao/la:.....

For the time being, Ubuntu For Android will require a quad core phone to function.

:sokiran
Avatar
Postovi: 1245
Postovi: 1245
Pridružen/a: 22 vel 2012, 12:24
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 84 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
Spol: M
OS: Arch bspwm/KDE
blacx je napisao/la:
calisto053 je napisao/la:.....

For the time being, Ubuntu For Android will require a quad core phone to function.

:sokiran


To sam i očekivao, na onoj Motoroli Atrix sve je trzalo. Vjerojatno je i barem giga RAM-a potrebna.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Site Admin
Postovi: 7631
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
OS: openSUSE TW
Da je Debian s lxde ili armedslack možda bi lijepo sve radilo.

Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
Slamd64
Slamd64
iv@n je napisao/la:
blacx je napisao/la:
calisto053 je napisao/la:.....

For the time being, Ubuntu For Android will require a quad core phone to function.

:sokiran


To sam i očekivao, na onoj Motoroli Atrix sve je trzalo. Vjerojatno je i barem giga RAM-a potrebna.

sta je cudno... istovremeno pokrenut android i ubuntu na tom jadnom quad core procesoru na mobu... cudi me sto i tako radi :mrgreen:
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.