Switch to full style
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...
Odgovori

Re: Koji pametni tel. preporučate.

31 lis 2012, 21:08

probaj malo pogledati ponude i tako to, i onda kako koji nađeš usporedi na http://www.gsmarena.com/ pa uzmeš najbolji omjer cijene, performansi i baterije (kvaliteta je kod androida neupitna, svi su dobri)

01 stu 2012, 02:41

iweb je napisao/la:
Cooleech je napisao/la:Tramak mi je gledat unatrag dali je netko već preporučio Samaungov mini 2.

:mrgreen:

Pisao s moba, eh... :mrgreen:

01 stu 2012, 11:22

i to pametnog :zvizdi

01 stu 2012, 14:44

drone je napisao/la:Nedavno je ženi crkla stara Nokia 3220, pa je meni dala zadatak da joj izaberem neki mobitel. Iako smo ograničenog budžeta, Sony Xperia mini mi se učinio kao best buy s obzirom na specifikacije (1GHz, 512 RAM, 5 MP kamera itd.) Uzeo sam na bonove, ali na 6 rata preko Amexa. Mislim da je to definitivno best buy trenutno, međutim, nije Vip nego Tele2 http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/ ... 8-t1/#vise

Zanimljivo je što je dobila potpuno otključan primjerak (i boot loader i mreža). Znači možeš staviti drugi Android (nju uopće ne zanima), a i sim karticu drugog operatera :)

Jedina zamjerka je što je stvarno mini. Ekran je malen, ali iste rezolucije kao i veći primjerci, pa je sve malo sitnije. S druge strane lijepo stane u džep. Defaultno dođe s GB Androidom, ali može se napraviti update na službeni ICS. Kad bi pogodio otključani primjerak, to bi bilo isplativo. Nisam siguran, ali mislim da to Tele2 ipak zaključava, a pokoji primjerak daje onako... tko ima sreće.

Definitivno best buy.
Koga god pitam, a da ima Xperiu (bi koji model), svi su prezadovoljni.

Huawei nikako.

01 stu 2012, 16:55

Max, ne vriđaj moj prvi mudrofon! Je da je bija spor, ali je izdrža dvi godine i kusur miseci u škveru, tamo di su mnoge druge marke poklekle nakon već godinu dana. ;)

01 stu 2012, 16:58

Ne vrijeđam. Huawei vrlo brzo prestane davat podršu za svoje, a i CM baš ih ne prati isto.

01 stu 2012, 17:06

max360se je napisao/la:Ne vrijeđam. Huawei vrlo brzo prestane davat podršu za svoje, a i CM baš ih ne prati isto.

za skoro svaki jeftini model mudrofona prestane brzo podrka u vidu updatea tako da...

01 stu 2012, 18:32

Moja preporuka je Samsung Galaxy SIII s CM10 :)

01 stu 2012, 18:35

matej je napisao/la:Moja preporuka je Samsung Galaxy SIII s CM10 :)

citaj malo :bleh
Vl@do je napisao/la:Imam namjeru počastiti se pametnim telefonom. Što bi mi preporučili?
Treba mi samo uređaj u koji mogu staviti svoju SIM karticu iz postojećeg mobitela (091). Poželjno je da cijena bude što manja.

01 stu 2012, 19:01

max360se je napisao/la:Definitivno best buy.
Koga god pitam, a da ima Xperiu (bi koji model), svi su prezadovoljni.

Moj potpis :)

Imam xperiu mini i prezadovoljan sam, u tele2 ponudi je 945 kn, a preko weba je 895 kn.
Dolazi s androidom 2.3, a nadogradiv je na 4.0.4. Ima 1 GHz procesora i 512 MB rama.

Preporuka

EDIT:
preporučujem kupnju preko weba jer se dobiju bluetooth slušalice gratis (bar je to bilo kad sam je kupovao prije 4 mj.)
a ja budala kupio u tele2 shopu ... :facepalm
Odgovori