Sada je: 18 tra 2024, 06:48.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

probaj malo pogledati ponude i tako to, i onda kako koji nađeš usporedi na http://www.gsmarena.com/ pa uzmeš najbolji omjer cijene, performansi i baterije (kvaliteta je kod androida neupitna, svi su dobri)
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
iweb je napisao/la:
Cooleech je napisao/la:Tramak mi je gledat unatrag dali je netko već preporučio Samaungov mini 2.

:mrgreen:

Pisao s moba, eh... :mrgreen:
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6757
Moderator
Postovi: 6757
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 351 puta
Primio/la zahvalu: 413 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
i to pametnog :zvizdi
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
drone je napisao/la:Nedavno je ženi crkla stara Nokia 3220, pa je meni dala zadatak da joj izaberem neki mobitel. Iako smo ograničenog budžeta, Sony Xperia mini mi se učinio kao best buy s obzirom na specifikacije (1GHz, 512 RAM, 5 MP kamera itd.) Uzeo sam na bonove, ali na 6 rata preko Amexa. Mislim da je to definitivno best buy trenutno, međutim, nije Vip nego Tele2 http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/ ... 8-t1/#vise

Zanimljivo je što je dobila potpuno otključan primjerak (i boot loader i mreža). Znači možeš staviti drugi Android (nju uopće ne zanima), a i sim karticu drugog operatera :)

Jedina zamjerka je što je stvarno mini. Ekran je malen, ali iste rezolucije kao i veći primjerci, pa je sve malo sitnije. S druge strane lijepo stane u džep. Defaultno dođe s GB Androidom, ali može se napraviti update na službeni ICS. Kad bi pogodio otključani primjerak, to bi bilo isplativo. Nisam siguran, ali mislim da to Tele2 ipak zaključava, a pokoji primjerak daje onako... tko ima sreće.


Definitivno best buy.
Koga god pitam, a da ima Xperiu (bi koji model), svi su prezadovoljni.

Huawei nikako.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Max, ne vriđaj moj prvi mudrofon! Je da je bija spor, ali je izdrža dvi godine i kusur miseci u škveru, tamo di su mnoge druge marke poklekle nakon već godinu dana. ;)
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6757
Moderator
Postovi: 6757
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 351 puta
Primio/la zahvalu: 413 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Ne vrijeđam. Huawei vrlo brzo prestane davat podršu za svoje, a i CM baš ih ne prati isto.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
max360se je napisao/la:Ne vrijeđam. Huawei vrlo brzo prestane davat podršu za svoje, a i CM baš ih ne prati isto.

za skoro svaki jeftini model mudrofona prestane brzo podrka u vidu updatea tako da...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Moja preporuka je Samsung Galaxy SIII s CM10 :)
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Postovi: 2232
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OS: SLCKWR 14.1
matej je napisao/la:Moja preporuka je Samsung Galaxy SIII s CM10 :)

citaj malo :bleh
Vl@do je napisao/la:Imam namjeru počastiti se pametnim telefonom. Što bi mi preporučili?
Treba mi samo uređaj u koji mogu staviti svoju SIM karticu iz postojećeg mobitela (091). Poželjno je da cijena bude što manja.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
max360se je napisao/la:Definitivno best buy.
Koga god pitam, a da ima Xperiu (bi koji model), svi su prezadovoljni.

Moj potpis :)

Imam xperiu mini i prezadovoljan sam, u tele2 ponudi je 945 kn, a preko weba je 895 kn.
Dolazi s androidom 2.3, a nadogradiv je na 4.0.4. Ima 1 GHz procesora i 512 MB rama.

Preporuka

EDIT:
preporučujem kupnju preko weba jer se dobiju bluetooth slušalice gratis (bar je to bilo kad sam je kupovao prije 4 mj.)
a ja budala kupio u tele2 shopu ... :facepalm
People say nothing is impossible. But I do nothing every day.
Avatar
Postovi: 1225
Postovi: 1225
Pridružen/a: 22 lip 2009, 23:04
Lokacija: Katoličke Čaire
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 8 puta
Spol: M
OS: Archlinux

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.