Sada je: 27 tra 2024, 08:42.
Ukratko se predstavite.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Pozdrav svima.

Registrirao sam se na forum kako bi u stvari uputio jednu molbu - htio bih okupiti team i naći zainteresirane za lokalizaciju jedne open source platforme - https://www.collectiveaccess.org/ . Par puta sam pokušavao kretati sa lokalizacijom sam, ali to je generalno teamski rad a nemam toliko ni iskustva (imam volje, i znanja engleskog jezika). Ukoliko je netko zainteresiran, molio bih da mi se javi, nadam se da nisam previše OFFTOPIC pa da me banaju (platforma je inače na linuxu) sa ovog foruma, a ako bi ovakav ili sličan post mogao ići negje u raspravu na forumu, nisam znao pod koju temu da to objavim, a da ne spamam.

Hvala puno.

Vedran
Zadnja izmjena: vserbu; 02 kol 2023, 10:56; ukupno mijenjano 1 put/a.
Postovi: 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 02 kol 2023, 09:15
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
Prvo, dobrodošao na forum, a drugo, ne vidim zašto bi te itko banao zbog navedenog.
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6762
Moderator
Postovi: 6762
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 353 puta
Primio/la zahvalu: 416 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.