Sada je: 29 ožu 2024, 06:17.
Ukratko se predstavite.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Da, tako sam pročitala u pravilima pa da znam što uraditi. A i glupo je da se ovako zove naziv teme jer na kraju kad se pogleda, nema baš veze sa svime što je riješeno. Mislim da bi naslov trebao biti "nemojte raditi ništa na svoju ruku ako Vam je prvi dan u Linux svijetu". U svakom slučaju, još jednom ću reći da ste svi stvarno susretljivi i mislim da mi je problem bio sa vindovsima, da nebi našla ovakav forum gdje bi netko se toliko potrudio da pomogne,
Krećem sada u istraživanje Linuxa :) raduje me što se mogu mijenjat fontovi a meni je to vrh vrhova tako da sam sad out od date haha :D

Hvala i javim se ako nešto bude "iskrsnulo"

Lp,

Alis
Postovi: 31
Postovi: 31
Pridružen/a: 14 lis 2017, 10:15
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: LinuxMint
alis_005 je napisao/la:... Mislim da bi naslov trebao biti "nemojte raditi ništa na svoju ruku ako Vam je prvi dan u Linux svijetu"...


:-D a tko bi se onda u tome snašao... imali bi popis tema:
  • nemojte raditi ništa na svoju ruku ako Vam je prvi dan u Linux svijetu - part 1
  • nemojte raditi ništa na svoju ruku ako Vam je prvi dan u Linux svijetu - part 2
  • nemojte raditi ništa na svoju ruku ako Vam je prvi dan u Linux svijetu - part 3
  • nemojte raditi ništa na svoju ruku ako Vam je prvi dan u Linux svijetu - part 1091
:protest_lol

Inače, broj znakova u naslovu teme je ograničen pa se treba snaći sa onim što imamo ;)
PS. Ak još kaj zapne (ili te samo zanima) drži se pravila - jedan problem, jedna tema... i to je to.
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
haha, svaki početnički problem je jedinstven jer svatko drugačije reagira na taj problem. Kod mene je smiješno što sam samo htjela promijenit ime, jer to nije bilo moje ime..eto :nee :nee :nee :nee

.da da svakako, najprije potražim ako ima ono što mene zanima a ako ne, onda pitam. :-D
Postovi: 31
Postovi: 31
Pridružen/a: 14 lis 2017, 10:15
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: LinuxMint

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.