Switch to full style
Ukratko se predstavite.

Pravila foruma

Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Odgovori

Zašto ste odabrali taj nick?

20 stu 2011, 01:44

Mislim da je naslov dosta jasan.

Evo da probijem led evo zasto sam se ja nazvao max360se:

Pred par godina dok sam bio totali n00b prijavio sam se na TorrentRe****.** :oops: (da ne krsim pravila foruma) sa nickom max180se. Tada su bili u modi razni Sony Ericssoni, Nokiae, Motorole i sl. A mene zanimalo neko Cool ime. Pa sam se odlucio na max180se nesto tepi max 180 second edition ili Sony Ericsson kako vec kome se svidja. No ugl. nisam ja taj nick previse koristio i onda sam se jednog dana odlucio prijaviti na Youtube.com , pa da bas ne bude isto i kao neko okretanje stranice od wareza :D odlucio se za max360se koji i sada koristim. kava
Zadnja izmjena: max360se; 20 stu 2011, 13:34; ukupno mijenjano 1 put/a.

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 07:51

Po prezimenu, a i cool je. :)

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 08:28

Po imenu svog psa.
Sto puta sam pozalio.

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 08:39

Suko je napisao/la:Po imenu svog psa.
Sto puta sam pozalio.


haha, why?



ja sam prvo koristio pucko, jer sam htio nešta nekul i neozbiljno, ali budući da je pucko posvuda zauzeto kada se treba registrirat, i da je jedan frend koji voli prevrtat riječi na sve moguće načine jednom mi napisao pootzko, počeo sam to koristit jer nigdje nije bilo iskorišteno :D

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 08:42

Jednostavno sam taj nick dobil jednom za vrijeme jednog sessiona pod d&d 3.0

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 09:20

ovo je neka izvedenica od mog nadimka u RL :)

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 10:50

kada sam se jednom davno registriro na prvi forum odabrao sam zole052, zole jer mi je to nadimak a 052 jer je morao biti neki broj jer zoleta ima vise pa da nemam problema sa registracijom na druge forume uzeo telefonski pozivni broj istre 052 da se zna od kuda sam iako se seljakam okolo pola zivota :mrgreen:

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 10:56

Zovem se Marko pa eto, Markec :D koristim nadimak Markić,a nekad sam na nekim chatovima imao nick Markoo no ukinuo sam ga :D

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 10:58

al nismo imali takvu neku temu :misli

Re: Zasto ste tako nazvali svoj nick?

20 stu 2011, 11:01

evo da i ja dam svoj obol
scheissman jer sam seronja
Odgovori