Sada je: 27 sij 2021, 21:37.
Ukratko se predstavite.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
U inat svim uvoznim legendama i božanstvima - domaće je domaće ;)
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
Svarog je napisao/la:U inat svim uvoznim legendama i božanstvima - domaće je domaće ;)

:bravo :thumbs2
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
:thumbs
"Bolje je šutjeti i bit smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju!"
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Pozdrav svima.
Razlog je jednostavan - ime mi je već zauzeto, tako da sam iskoristio nadimak. 8-)
hrc
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 13 puta
hrc je napisao/la:Pozdrav svima.
Razlog je jednostavan - ime mi je već zauzeto, tako da sam iskoristio nadimak. 8-)

Bravo!
stefan je napisao/la:tu mač gemišta

To understand recursion, you must first understand recursion.
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 26 puta
Evo i ja kao novi clan na ovaj forum da kazem kako sam stigao do ovaj nick name.
Do pred da stignem na faxu nisam imao probleme jer za svi sam bio Viktor ali na faxu se menjaju stvare. U osnovnoj skoli sam bio jedini ne u generaciju nego jedini u sve 8 razreda sta je ima ime Viktor neznam zasto ali nije to bas cesto ime u makedoniju. U sredne skole sam bio opet samo ja Viktor u citavu generaciju(neznam za stari i mladgi generacija) pa opet nije bilo problem. I stizemo do faxu. Tu smo sad dvoje sta imaju ime Viktor, ali problem je bio sta brzo sme postali i najbolje drugovi pa uvek smo bili zajedno i moralo je da ostali kolegi nas nekako razlikuju, nego su ga vec zvali Vice oni sto su ga znali od pre, a mene su poceli da zove Viksa. Onda sam ja samo promenio V u W i dobi sam wiksa to sto koristim i sad ako je ovo zauzeto ondka idem sa viksa jedno od ovi uvek mi je slobodno :)
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Dobro nam došao, wiksa! Zadrži se na forum. Naučit puno. ;) :D
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 279 puta
Primio/la zahvalu: 351 puta
wiksa je napisao/la:Evo i ja kao novi clan na ovaj forum da kazem kako sam stigao do ovaj nick name.
Do pred da stignem na faxu nisam imao probleme jer za svi sam bio Viktor ali na faxu se menjaju stvare. U osnovnoj skoli sam bio jedini ne u generaciju nego jedini u sve 8 razreda sta je ima ime Viktor neznam zasto ali nije to bas cesto ime u makedoniju. U sredne skole sam bio opet samo ja Viktor u citavu generaciju(neznam za stari i mladgi generacija) pa opet nije bilo problem. I stizemo do faxu. Tu smo sad dvoje sta imaju ime Viktor, ali problem je bio sta brzo sme postali i najbolje drugovi pa uvek smo bili zajedno i moralo je da ostali kolegi nas nekako razlikuju, nego su ga vec zvali Vice oni sto su ga znali od pre, a mene su poceli da zove Viksa. Onda sam ja samo promenio V u W i dobi sam wiksa to sto koristim i sad ako je ovo zauzeto ondka idem sa viksa jedno od ovi uvek mi je slobodno :)

Dobrodošao. Već čitajući drugu tvoju rečenicu sam si rekao "Ovaj je Makedonac." :)
hrc
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 13 puta
lijep pozdrav :)
Podijelio/la zahvalu: 204 puta
Primio/la zahvalu: 242 puta
Pozdrav!
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta