Switch to full style
Ukratko se predstavite.

Pravila foruma

Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Odgovori

Re: Zašto ste odabrali taj nick?

14 vel 2014, 16:50

Nakon svirke jednog benda i druženja sa njima, njihov bubnjar mi je predložio taj nick, pošto sam rekao da nisam na njihovom forumu ali pošto vidim da svi živi jesu, registrovaću se. Tek posle sam video da je blast beat vezan za death metal čiji nisam ljubitelj, ali nema veze. :D I od onda gde god se registrujem koristim ovaj nick. A koga zanima šta je tačno blast beat, evo mu i primer. :twisted:

26 vel 2014, 08:38

kako napisah u threadu predstavljanja, ovaj nick koristim već 17-ak godina, od prvih dana na Internetu (a bilo je to davno, zahvaljujući tetku iz Njemačke i 9,6k modemu :)); nastao je kombinacijom moga imena i prvog nicka koji sam koristio na IRC-u, genereriranjem iz neke skripte koju je složio neki lik s IRC-a, a predstavlja kao neko Jedijevsko (Star Wars, za one koji ne znaju :P ;)) ime

eto, čitava povijest oko nicka :P

06 svi 2014, 11:44

Hmm, zašto baš ovaj nick... Pa evo ima više razloga zašto a neki od njih su:

moj drugi Gmail account (panj sam bio zaboravio sve moguće podatke od prvog GMaila kojeg sam napravio uz invite, no thank god sacuvao sam invite sa tog acc-a i regao sam ovaj nick). Inace je to izvedenica imena (prvo slovo) i prezimena (full) dok su brojevi datum kreacije tog Gmaila

onako jer mislim da ga skoro od davnina koristim (poveznica sa Gmailom)

jer gdje god se pojavim sa ovim nickom brzo me skuze tko sam i kakav sam inace

Ima toga jos ali ovo troje je po ojem misljenju najbitnije ;)

Sent from college PC with Windows 7 (damn)

07 srp 2014, 13:59

Ja sam ovaj svoj nick izabrao da mi slaze sa avatarom, to je otprilike to :zamisljen

21 srp 2014, 21:01

Mislila sam da takav nadimak nema nitko u Hrvatskoj - i nema. I nije imao, barem ne prije 10 godina kada sam si ga smislila zbog tadašnjeg net.hr freemaila.

...a onda sam nedavno "guglala" svoj nick i shvatila da ima puno indijki koje se tako zovu.
I should have known. :)

21 srp 2014, 21:32

Dobrodošla i mani se slackwarea ka početnik. Uzmi Mint, a kad se uozbiljiš, opet zaobiđi Slackware, uzmi Arch. ;) :hihi (here comes the shitstorm) :zamisljen

21 srp 2014, 21:34

neka gušta i koristi distru koja joj obavlja posao ;)

21 srp 2014, 21:37

shicy je napisao/la:neka gušta i koristi distru koja joj obavlja posao ;)

samo opušteno shicy :zvizdi

21 srp 2014, 21:38

šta san sad napravija?

21 srp 2014, 21:40

ma ništa, ja sam.. malo sam ti oftopičario po temi ;)
Odgovori