Sada je: 27 lis 2020, 08:37.
C, C++, Java, PHP, Ruby...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
Testiram večeras na p3 730 pa javim.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 280 puta
Spol: Y
Našao rješenje za ovo:
Kod: Označi sve
VideoLink="${VideoLink//'feature=player_embedded&'/}"
VideoLink="${VideoLink//'feature=player_detailpage&'/}"

Jednostavno sam napravio ovo:
Kod: Označi sve
VideoLink="${VideoLink//'feature'*'&'/}"

Yay! :D
Zadnja izmjena: Cooleech; 03 sij 2012, 10:17; ukupno mijenjano 2 put/a.
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 274 puta
Primio/la zahvalu: 348 puta
Spol: M
radi i meni ali otvara u firefoxu a ne u zadanom browseru

mane:
-trebas imati link od filmica da ga ides odgledati
-ako piknes u tom smanjenom filmicu fullscreen baci u 480p a ne 360p sto imam zadano ili jos bolje u odabranoj rezoluciji...

jos uvijek je jednostavnije ulogiran u youtube namjestiti u postavkama da vrti filmice u 240p

inace je fora :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 71 puta
Jesi li siguran, zole, da ti ff nije zadani browser? xdg-open naredba poziva difoltnu aplikaciju za ono što se otvara... Provjeri čime ti se otvaraju .htm (ne .html) datoteke. Inače, meni te postavke za kvalitetu videa na samom YT baš i ne rade za svaki video. Tako da ni to nije najbolje rješenje...
Zadnja izmjena: Cooleech; 02 sij 2012, 21:44; ukupno mijenjano 1 put/a.
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

Moderator
Moderator
Cooleech je napisao/la:Meni te postavke ne rade za baš svaki video. Tako da ni to nije najbolje rješenje...

tko zna zasto ti neradi, meni rade bas uvijek a duuugo vremena to koristim :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
zole052 je napisao/la:tko zna zasto ti neradi, meni rade bas uvijek a duuugo vremena to koristim :)

http://www.youtube.com/watch?v=dGToo8go ... AAAAAAAAAA - provaj ovaj. Meni ga daje u 360, a u postavkama je postavljeno na "niska kvaliteta".
Hash Checker

Moderator
Moderator
Ajde još to razradite pa onda napišemo.
BTW, meni radi ali ne radi onaj skraćeni link dolje ispod filme. (Kad klikneš share.) Onaj youtu.be
Nije greda.
Site Admin
Site Admin
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Cooleech je napisao/la:
zole052 je napisao/la:tko zna zasto ti neradi, meni rade bas uvijek a duuugo vremena to koristim :)

http://www.youtube.com/watch?v=dGToo8go ... AAAAAAAAAA - provaj ovaj. Meni ga daje u 360, a u postavkama je postavljeno na "niska kvaliteta".

e istina, nisam ja razmisljo, ja ih i gledam u 360p samo mi je prije sve davalo u 480p a sada ne vise kada namjestim u postavkama :P
Suko je napisao/la:Ajde još to razradite pa onda napišemo.
BTW, meni radi ali ne radi onaj skraćeni link dolje ispod filme. (Kad klikneš share.) Onaj youtu.be
Nije greda.

Hvala na prijavi problema, Suko! Problem rješen! Popravljen način uklanjanja svih feature=štagod iz linka, rade i skraćeni youtu.be linkovi, te dodana funkcionalnost i za linkove poput www.youtube.com/v/neKILinK - Sve to u novom 1.04 izdanju! :D
Edit:
U međuvremenu sam otkrio puno sigurniji način "čišćenja" linka, no objava će tek kada budem 100% siguran da nema više takvih propusta.
Hash Checker

Moderator
Moderator
Ja imam problema sa flashom. Neće raditi uopće na starom kompu. skriptu sam probao pokrenuti, i ovori u browseru u maloj reoluciji, al iništa dalje od toga (zbog flasha, jel).
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 169 puta
Primio/la zahvalu: 280 puta
Spol: Y

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.