Switch to full style
Diskusije usko vezane uz Arch Linux i srodne distribucije.
Odgovori

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 00:47

Shicy je napisao/la:arch je divota...jednom ga uštimaš i on radi...i radi...i radi.... :)

Je to je istina.

Ja sam mislio na one koji su lijeni napravit instalaciju u istimavanje sustava.

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 00:51

a čuj, nema svatko iste potrebe niti iste želje...ne bi ja te ljude zvao baš lijenima...samo drugačije gledaju na to ;)

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 00:55

Ja sam lijepo odgovorio na tvoje pitanje :P Nisam ja svih nazvao ljenima.

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 07:45

Arch nije za svakoga. Gentoo, Arch i Slackware su jedine distribucije koje ti ne odabireš već one odaberu tebe.

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 07:59

Lutherus je napisao/la:Arch nije za svakoga. Gentoo, Arch i Slackware su jedine distribucije koje ti ne odabireš već one odaberu tebe.

E to bi mogao biti točan odgovor a ne lijenost :thumbs

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 09:14

Shicy je napisao/la:arch je divota...jednom ga uštimaš i on radi...i radi...i radi.... :)

dok neskineš neki update koji ti smrda sustav, jedan od razloga zasto sam na debianu stable
al moram priznat da mi jako fali yaourt, pa opet razmišljam o instalaciji archa ...

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 09:28

prijeđi na Testing :bleh :)

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 10:19

kova-ng je napisao/la:
Shicy je napisao/la:arch je divota...jednom ga uštimaš i on radi...i radi...i radi.... :)

dok neskineš neki update koji ti smrda sustav, jedan od razloga zasto sam na debianu stable
al moram priznat da mi jako fali yaourt, pa opet razmišljam o instalaciji archa ...

Aha tu smo ;)Mučim se neznam koliko i onda mi smrda sustav kako bi rekao @kova i šta da radim gledam u njega i pijem rakiju ;)
Zadnja izmjena: domi; 13 ožu 2012, 10:21; ukupno mijenjano 2 put/a.

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 10:20

Ja volim Arch. Sviđa mi se i volim kopati po njemu.

Re: Zašto Arch?

13 ožu 2012, 11:09

evo lega jedan je sinoć pokušavao.. i odustao :S lol
Odgovori