Sada je: 03 kol 2020, 09:33.
Diskusije o hardveru i driverima pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Nisam još pokušao na Fedori ali na Windowsu se sjećam kako sam prvo moram u Middleware programu otići na Certifikate i pritisnuti na Uvezi certifikate. Tek je zatim sve funkcioniralo kako treba.
Možda upravo taj korak nedostaje a ne znam kako to napraviti ako Middleware ne funkcionira na Fedori... :ljut2 :ljut2
Podijelio/la zahvalu: 4 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
roc1nante270 je napisao/la:Nisam još pokušao na Fedori ali na Windowsu se sjećam kako sam prvo moram u Middleware programu otići na Certifikate i pritisnuti na Uvezi certifikate. Tek je zatim sve funkcioniralo kako treba.
Možda upravo taj korak nedostaje a ne znam kako to napraviti ako Middleware ne funkcionira na Fedori... :ljut2 :ljut2

Ne sjećam se da sam na Windowsima išta posebno radio osim instalirao middleware i dodao modul u Firefox. Nebitno, odustao sam od Fedore, dva dana mi je ipak previše mučenja za tu glupost, i prešao na Ubuntu čim sam vidio da u live verziji radi. Tu sam sve napravio u roku minute, kartica je prepoznata odmah nakon instalacije middlewarea i dodavanja modula u Firefox. Međutim, i Ubuntu ima svojih mušica, baza hardwarea je jako loša, jedva sam stari printer upogonio, aplikacije se random ruše, ali neću sad u offtopic.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.