Jabučarenje
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Medojedni jazavac
- Postovi: 1536
- Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
- Spol: M
- OS: eOS Luna
- Lokacija: ForHill Croatia
- Kontakt:
Re: Jabučarenje
ja mislim da je trol
stav mu je kontradiktoran, a ja imam matematiku na faksu pa kuzim te stvari
stav mu je kontradiktoran, a ja imam matematiku na faksu pa kuzim te stvari
stefan je napisao/la:tu mač gemišta
To understand recursion, you must first understand recursion.
Re: Jabučarenje
drone je napisao/la:U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.
@Medojedni
I meni se cini.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Jabučarenje
drone je napisao/la:U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.
Otvorenost prema svima sa što manje predrasuda, ali to vrijedi za obje strane podjednako!
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
Re: Jabučarenje
Možda ipak ima nade za Apple: http://news.softpedia.com/news/Apple-Re ... 8788.shtml
Valjda je napokon netko u firmi shvatio da Pro korisnici odlaze i da im je 10.7, 10.8 i za proljeće najavljeni 10.9 sra***e od OS-a
Valjda je napokon netko u firmi shvatio da Pro korisnici odlaze i da im je 10.7, 10.8 i za proljeće najavljeni 10.9 sra***e od OS-a
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: Jabučarenje
Ovo je uvreda za Pink Floyd! Tako slavan naslov pjesme nesmije sadrzavat nikakve veze s JabukamaSuko je napisao/la:Ups!
Another brick in the wall: Samsung no longer supplies batteries to Apple
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
- kvaju
- Postovi: 651
- Pridružen/a: 16 svi 2008, 13:58
- Spol: M
- OS: w10/ Linux Mint 19.3 Cinn
- Lokacija: Mostar
Re: Jabučarenje
Meni samo nije jasno kako vam se da toliko hejtati jednu firmu, pa mislim da je više hejtana od M$ 
btw. iphone user here, koristio sam Androide(galaxy S i Nexus S) i Meego(n9), i vratio se na iOS, čekam da se još malo ispegla Android, mada mi se čini da ovaj 4.2 je odličan, radi glatko i brzo.
Još da se Google potrudi i da filtrira aplikacije ako ne poštuju određene kriterije
http://developer.android.com/design/pat ... cture.html
http://www.androiduipatterns.com/2012/1 ... igned.html
Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
btw. iphone user here, koristio sam Androide(galaxy S i Nexus S) i Meego(n9), i vratio se na iOS, čekam da se još malo ispegla Android, mada mi se čini da ovaj 4.2 je odličan, radi glatko i brzo.
Još da se Google potrudi i da filtrira aplikacije ako ne poštuju određene kriterije
http://developer.android.com/design/pat ... cture.html
http://www.androiduipatterns.com/2012/1 ... igned.html
Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
Dropbox reg. se i dobivaš 2GB odmah, a +250MB dobivamo i ti i ja ako se regaš preko ovog linka
How to
LastFM grupa LINUXZASVE join us
How to
LastFM grupa LINUXZASVE join us
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: Jabučarenje
Android 4.2 je ubermocankvaju je napisao/la:Meni samo nije jasno kako vam se da toliko hejtati jednu firmu, pa mislim da je više hejtana od M$
btw. iphone user here, koristio sam Androide(galaxy S i Nexus S) i Meego(n9), i vratio se na iOS, čekam da se još malo ispegla Android, mada mi se čini da ovaj 4.2 je odličan, radi glatko i brzo.
Još da se Google potrudi i da filtrira aplikacije ako ne poštuju određene kriterije
http://developer.android.com/design/pat ... cture.html
http://www.androiduipatterns.com/2012/1 ... igned.html
Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Re: Jabučarenje
Nemoj koristiti te aplikacije ako ti se ne svidjaju. Mogucnost izbora je jako vazna stvar.kvaju je napisao/la:Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: Jabučarenje
max360se je napisao/la:Nemoj koristiti te aplikacije ako ti se ne svidjaju. Mogucnost izbora je jako vazna stvar.kvaju je napisao/la:Jer većina aplikacija ima UI toliko različit, i toliko ružan da baš živcira, moraju biti neka pravila.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”