Danas se nadam uhvatiti posla oko sekcije Linux aplikacije, dodati sve ove što su bile kao program tjedna, kao i neke bitne kojih nema, te neke koje su se u međuvremenu pojavile. Ogroman posao koji dugo čeka na red.
Changelog foruma i portala
Moderator/ica: Moderatori/ce
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Changelog foruma i portala
Neobično je na prvi pogled, al navika radi svoje. Stare ikone su još iz 2007. godine
Bit će još finog glacanja vjerojatno, poput blago zaobljenih kutova ako bude dobro izgledalo.
Danas se nadam uhvatiti posla oko sekcije Linux aplikacije, dodati sve ove što su bile kao program tjedna, kao i neke bitne kojih nema, te neke koje su se u međuvremenu pojavile. Ogroman posao koji dugo čeka na red.
Danas se nadam uhvatiti posla oko sekcije Linux aplikacije, dodati sve ove što su bile kao program tjedna, kao i neke bitne kojih nema, te neke koje su se u međuvremenu pojavile. Ogroman posao koji dugo čeka na red.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
-
Lutherus
Re: Changelog foruma i portala
Fino i ugodno iznenađenje jutros. Jako ljepo paše sa starom temom.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Changelog foruma i portala
Moraju biti veće, ne samo zbog standarda u web dizajnu, već i radi defaultne teme koja je široka (da je ostala ona stara, siva, uska, bile bi vjerojatno 50x50, ovako su 80x50).Cooleech je napisao/la:Velike jesu, ali su, u svakom slučaju, razumljivije.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Changelog foruma i portala
Svaka cast Iv@ne na trudu!
Te aplikacije su ostale jos od starog LZS-a, a nitko se toga nije prihvatio jer se radi o velikom poslu.
Te aplikacije su ostale jos od starog LZS-a, a nitko se toga nije prihvatio jer se radi o velikom poslu.
Re: Changelog foruma i portala
nakon početnog kk trenutka, novi izgled mi se počea sviđat 
Re: Changelog foruma i portala
jel ova prva uvedena zbog povećanog dolaska novih linuxašica na forum ili je to zbog "starih"?iv@n je napisao/la:5.5.2013.
Dodana tri smajlića:
![]()
![]()
Usput, iv@ne
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Changelog foruma i portala
Pa da vide kako ima sadržaja i za njih
Hvala!
Hvala!
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Changelog foruma i portala
To se može napravit iz CSS-a.iv@n je napisao/la: poput blago zaobljenih kutova ako bude dobro izgledalo.
Za sve slike:
Kod: Označi sve
img {
-webkit-border-radius: 10px;
-moz-border-radius: 10px;
border-radius: 10px;
}
Kod: Označi sve
img.nekiclass{
-webkit-border-radius: 10px;
-moz-border-radius: 10px;
border-radius: 10px;
}
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: Changelog foruma i portala
Kad bi se ova ikonica boarda (kružić, trokut...) dala nekako ukolopiti u slike? Inače je ok...
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
- Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Re: Changelog foruma i portala
Skroz me iznenadilo, ali ugodno
Trebat će malo vremena da se naviknem, ali lijepo izgleda, moderno i vrlo cool 