[RIJEŠENO] pad sustava

Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

[RIJEŠENO] pad sustava

Post Postao/la dajac59 »

surfam i samo se odjedanput sve srušilo i zatraži me k.i i lozinku i dalje sve normalno,u čemu je problem,to se desilo sad prvi put pface
Zadnja izmjena: dajac59, dana/u 01 vel 2014, 14:50, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: pad sustava

Post Postao/la Suko »

A ko to može znati? Može biti sto stvari.
Ako dalje radi kako treba, ne uzrujavaj se oko toga.
Avatar
Abzeenth
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
OS: Kubuntu & Fedora
Lokacija: Online

Re: pad sustava

Post Postao/la Abzeenth »

Da bi ti itko ovdje mogao pomoći, morat ćeš priložiti ispise nekih naredbi ili logova opisanih u ovom postu ovisno o tvom sustavu, odnosno problemu.
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: pad sustava

Post Postao/la dajac59 »

hehehehe,neznam kako i što upucati u terminal da se vidi što se desilo
Avatar
shicy
Postovi: 8905
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware

Re: pad sustava

Post Postao/la shicy »

nedavno je jedan naš forumaš rekao: "... u čitanju je tajna" ;)
Avatar
domi
Postovi: 4473
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 07:04
Spol: M
OS: Mint xfc
Lokacija: Kastav-Rijeka

Re: pad sustava

Post Postao/la domi »

@dajac59 22 ožu 2013, 10:55 si se ulogirao na forum, vrijeme je da počneš čitati i učiti a ne zvati mamu za svaku sitnicu :)
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: pad sustava

Post Postao/la dajac59 »

pa jbg,tražio sam i guglo ali ništa u svezi toga nisam našao
Avatar
shicy
Postovi: 8905
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware

Re: pad sustava

Post Postao/la shicy »

Abz ti je dala šta moraš čitat.
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: pad sustava

Post Postao/la dajac59 »

je,dala mi je super da si pronađem moj problem kojeg sad trenutno nemam i nisam pronašo uzrok pada,neću sad zamarati ni sebe a niti vas,sad mi sve štima super i vjerujem da tak bude ostalo,poz i hvala na trudu a i na kritikama,znam da je dobro proveslati i potražiti ali brže mi je pitati i čekati odgovor,nemam baš vremena satima sjediti na kompu jer ima i drugih stvari za raditi,heheheheheh
Avatar
Vl@do
Moderator
Postovi: 6220
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: pad sustava

Post Postao/la Vl@do »

Zaboravio si staviti [RIJEŠENO] u naslov hehehehehehe
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Zaključano