Predsjednički Izbori

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

Suko je napisao/la:Nisu valjda to Negroponteovi OLPC-ovi sa Sugar OS-om?
Pa te ni Afrika nije htjela.
Hahaha... mozda nam ih i zato daju :mrgreen:
Sta su tako strasni? ruga_se
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Suko »

zole052 je napisao/la:
Suko je napisao/la:Nisu valjda to Negroponteovi OLPC-ovi sa Sugar OS-om?
Pa te ni Afrika nije htjela.
Hahaha... mozda nam ih i zato daju :mrgreen:
Sta su tako strasni? ruga_se
Biraj koji ti se OLPC više sviđa:
ruga_se slika
ruga_se slika
Ja osobno mislim da nam je bolji ovaj donji sa kurblom.
Ne treba baterija a dječica mogu na odmoru navijati.
Ili preko tjelesnog mogu umjesto zagrijavanja vrtiti kurblu.
Općenito je taj OLPC projekt katastrofa. I prije nego je zaživio su ga ubili netbookovi i velika cijena konačnog proizvoda.
Primorac mi je baš osoba koja bi takvo što pokušala uvaliti u Hrvatsku.
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

Hehe, bio je slicniji ako ne isti onom gornjem ber kurble rofl
A ja bi bas da meni daju jednog da se igram :D
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Suko »

zole052 je napisao/la:Hehe, bio je slicniji ako ne isti onom gornjem ber kurble rofl
A ja bi bas da meni daju jednog da se igram :D
Da, onaj gornji je pravi model.
Onaj s kurblom je mislim tek prototip.
Avatar
meema
Postovi: 1272
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:50
Spol: Ž
OS: Ubuntu 12.04 + win7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la meema »

pingu je napisao/la:Provjerite putem ovog upitnika koji su vam od kandidata najkompatibilniji:

http://apps.facebook.com/predsjednickizbornik/

Hebrang, Pusić, Primorac, Bandić i Tuđman nisu ispunili anketu, prema tome, njih možete zanemariti u upitniku.

Meni je ispao Boris Mikšić. :)
Ne čudim se previše, za njega sam glasao na prošlim i/ili pretprošlim izborima, ne sjećam se više. :misli
evo...sta da vam kazem :D ajde pogodite ko je meni ispao?????
nadan vidosevic :) :) :)
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Avatar
Markec
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Spol: M
OS: neodlučan
Lokacija: Croatia/Zagorje

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Markec »

Suko je napisao/la: Biraj koji ti se OLPC više sviđa:
ruga_se slika
ruga_se slika
Ja osobno mislim da nam je bolji ovaj donji sa kurblom.
Ne treba baterija a dječica mogu na odmoru navijati.
Ili preko tjelesnog mogu umjesto zagrijavanja vrtiti kurblu.
Općenito je taj OLPC projekt katastrofa. I prije nego je zaživio su ga ubili netbookovi i velika cijena konačnog proizvoda.
Primorac mi je baš osoba koja bi takvo što pokušala uvaliti u Hrvatsku.
Več vidim da će se djeca sramiti OLPC-a, trebalo bi radije nabaviti neki pristojan netbook, naravno ako ga naručis u večoj količini trebalo biti jeftiniji, znate da se pričalo i o ovome http://www.eeepc.iz.rs/2009/07/03/open- ... tbook-ove/
Avatar
shrike
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la shrike »

Najavljujem vlastitu kandidaturu na sljedećim predsjedničkim izborima. Ozbiljno!
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
meema
Postovi: 1272
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:50
Spol: Ž
OS: Ubuntu 12.04 + win7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la meema »

ja cu onda glasat za tebe :D :D :D
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la pingu »

zole052 je napisao/la:Nije ovo nesto pro-primorac samo prenosim vijest a buduci da je bila pod vjestoma o precjednickim kandidatima tako je i tu zavrsila u ovoj temi :)
Takva vijest teško da je pro-psycho Primorac, prije spada u crnu komediju. :)
Markec je napisao/la:Več vidim da će se djeca sramiti OLPC-a, trebalo bi radije nabaviti neki pristojan netbook, naravno ako ga naručis u večoj količini trebalo biti jeftiniji, znate da se pričalo i o ovome http://www.eeepc.iz.rs/2009/07/03/open- ... tbook-ove/
Makedonci kupili 53 tisuće Classmate PC-ja
U Makedoniji školarci i profesori dobivaju prijenosnike, a u Hrvatskoj se smanjuju plaće i ukidaju besplatni udžbenici

Kako javlja ZDNet, vlada Makedonije podijelit će 53 tisuće Classmate PC-ja svim školarcima između prvog i trećeg razreda, dok će svi učitelji i profesori između prvog i osmog razreda dobiti Asusova Eee PC računala. I dok će se makedonska vlada pobrinuti za hardver, u Intelu su se obvezali na obuku učitelja te na pomoć prilikom integracije tehnologije u nastavni plan, lokalizaciju i licenciranje materijala za obuku učitelja.
Što smo ono? Ne mogu se sjetiti :misli A ha, vodeća zemlja u regiji i zemlja (ne)znanja. :thumbs Da, jasno mi je, obrazovanje ne donosi kratkoročnu dobit, "menadžerima" i političarima na vlasti i onima oko nje, "oporbi". Valjda smo zato prodali hi-tech Plivu, jer nije profitabilna, a istraživanje i razvoj u koje je Pliva ulagala, doškolavala svoje radnike i stvarala nove vrijednosti (patenti, lijekovi) nije unosna djelatnost.
Svakim danom, RH tone u sve veću krizu (svjetska kriza nije krivac, samo je bila akcelerator da se ubrzaju događaji), moralno i gospodarski. :thumbs_down
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

pingu je napisao/la: Svakim danom, RH tone u sve veću krizu (svjetska kriza nije krivac, samo je bila akcelerator da se ubrzaju događaji), moralno i gospodarski. :thumbs_down
Mary KRIZA-mas slika :mrgreen: rofl
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Odgovori