Predsjednički Izbori

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la pingu »

zole052 je napisao/la:Mary KRIZA-mas slika :mrgreen: rofl
Baš to. :mrgreen: spiti
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

i ja..
majke mi..
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

pingu je napisao/la: Makedonci kupili 53 tisuće Classmate PC-ja
U Makedoniji školarci i profesori dobivaju prijenosnike, a u Hrvatskoj se smanjuju plaće i ukidaju besplatni udžbenici
Ovo je vec vijest, 53 000 klinaca na ubuntu-u :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
jjj
Postovi: 1451
Pridružen/a: 04 lip 2009, 00:46
OS: Nepu Yvahk
Lokacija: Classyfied

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la jjj »

meema je napisao/la:
pingu je napisao/la:Provjerite putem ovog upitnika koji su vam od kandidata najkompatibilniji:

http://apps.facebook.com/predsjednickizbornik/

Hebrang, Pusić, Primorac, Bandić i Tuđman nisu ispunili anketu, prema tome, njih možete zanemariti u upitniku.

Meni je ispao Boris Mikšić. :)
Ne čudim se previše, za njega sam glasao na prošlim i/ili pretprošlim izborima, ne sjećam se više. :misli
evo...sta da vam kazem :D ajde pogodite ko je meni ispao?????
nadan vidosevic :) :) :)

And that's why I never should have read this topic....
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Suko »

zole052 je napisao/la:U pozadini bio upanjen tv i slucajno nacuo pa pogldo a pzite ovo:
Primorac planira dati laptop svakom učeniku (OLPC)

Predsjednički kandidat Dragan Primorac najavio je danas kako će, 'kada postane predsjednik, svaki učenik dobiti besplatni laptop, a prvih 250 tisuća primjeraka već je, kako je rekao, osigurano iz globalnog američkog projekta 'Jedan laptop za svakog učenika' ('One Laptop per Child')'
http://www.croportal.net/novosti/Primor ... ku-1015876

na kraju priloga su rekli da nije preciziro primorac da li ce do toga i doci iako ne postane precjednik. Kako su rekli u prilogu da smo odabrani sa strane ovog americkog projekta da budemo prvi na ovom podrucju za dobiti te laptopice. Po toj logici to ne bi trebalo imati nikakve veze sa pobjedom primorca.
I naravno, prava istina je:
http://www.bug.hr/vijesti/kampanji-doba ... 99912.aspx kava
Isto tako, način na koji kandidat Primorac koristi OLPC projekt je moralno upitan, s obzirom da u ulozi nadležnog ministra hrvatske Vlade nikada nije iskazao niti potporu niti interes za pokretanjem takve inicijative u Hrvatskoj, sukladno aktivnostima i velikom uloženom trudu i radu udruge OLPC Hrvatska, a sada promovira isti taj projekt kao izvrstan i revolucionaran.
slika
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

Suko je napisao/la: slika
Hahaha, ali nekako sumljam da ce ova vijest zavrsiti na dnevniku danas... tuzno...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Suko »

Evo, još:
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page ... 91006.html
A, možda bude u vijestima...
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

Hehe... izgleda da nista od precjednika primorca na ovim izborima :mrgreen:
http://www.jutarnji.hr/-primorac-obmanj ... i-/424116/
slika
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
shicy
Postovi: 8905
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la shicy »

jeb* ministra kojem srednjoškolci sruše projekt.
a još bi on tija i predsjednik bit.. :thumbs_down
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

Shicy je napisao/la:jeb* ministra kojem srednjoškolci sruše projekt.
Hvala bogu da ima i toga danas. Zamisli vladu koja raidi sta oce a ljudi nemocni gledaju. Srednjoskolci i donekle studenti su pokazali da se ipak nesto moze prosvjedima u hrvatskoj.

Trebaju hrvati malo pogledati francuze kako se to radi!

Samo su kod nas ljudi tako pasivni da se ne bi bunili niti da dignu pdv na 50%, samo bi doma sjedili pred televizorom i kukali :protest
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Odgovori