Svjedočanstva

Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la pingu »

ipernar je napisao/la:Veli ona a kak da ti se ja odužim.... mislim si ja... spread the word :D I zagrlim ju !
To je kao onaj vic o 2 inžinjera, biciklu i djevojci. :mrgreen:
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

l0l koji?
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la pingu »

Dva studenta FER-a se šetaju studentskim naseljem kada jedan reče "Imaš stvarno dobar bicikl".
Drugi odgovori: "Tako sam se šetao jučer sam, kada je jedna stvarno lijepa žena dovezla bicikl,
sišla s njega, skinula svu odjeću i rekla - uzmi što hoćeš".
Prvi student klimnu potvrdno: "Dobar izbor, odjeća vjerojatno nije bila tvoje veličine"!
mmmy
Postovi: 28
Pridružen/a: 08 stu 2009, 12:04

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la mmmy »

domi je napisao/la:Kako to msliš da canon ne radi na linuxu?
Meni pixma 1800 radi..
Radi većina Canonovih printera, vidi npr. slijedeće http://www.openprinting.org/printer_list.cgi?make=Canon, iako je činjenica da Canon ne daje dovoljnu podršku linuxu.

Ja imam Pixmu 2000, radi perfektno, out of box, bez bilo kakvih instalacija i zezanja: Fedora, OpenSuse, Mandriva, Ubuntu (u gornjoj bazi niti nema podatka da li ona radi pod linuxom).
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

aha.. isto sam čul sa murijakom i grupnjakom.
:)
Svuku se i cure kažu dečki na posao. A murijak u stanicu.. Gol
:)
Al naš dečko ipernar je super. Ponosan sam što je zadržao prijateljstvo i pošerao linux, možda nam se tvoja prijateljica pridruži na forumu
:)
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la ipernar »

dalibor.klobucaric je napisao/la:Ponosan sam što je zadržao prijateljstvo i pošerao linux, možda nam se tvoja prijateljica pridruži na forumu
:)
Ja sam ju pozvao na forum i rekao joj da imamo i druženja, te da su cure uvijek u manjini :D
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Avatar
Gogy
Postovi: 683
Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
Spol: M
OS: Mint (cinnamon)
Lokacija: Pula
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Gogy »

Shicy je napisao/la:
domi je napisao/la: Kako to msliš da canon ne radi na linuxu?
Meni pixma 1800 radi..
jedno je pixma 1800, drugo su svi ostali rofl
Pixma 2000 radi ko podmazan ;)

EDIT: sestri radi Pixma 1500
Avatar
shicy
Postovi: 8905
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la shicy »

moja pixma 1600 bolje da ne radi nego da ovako radi xD
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

ipernar je napisao/la: Ja sam ju pozvao na forum i rekao joj da imamo i druženja, te da su cure uvijek u manjini :D
I?
bu došla?

@ova druga tema Canon IP 2000, Epson E nešto, mislim da je E 67 plug'n'play out of the box Ubuntu 9.*
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la ipernar »

Bumo vidli! :)
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Odgovori