Predsjednički Izbori
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Predsjednički Izbori
svako ima pravo na svoj izbor.
no sta se ja zamaram, nikad nisam obavio svoju gradjnsku duznost, i necu ni sad.
no sta se ja zamaram, nikad nisam obavio svoju gradjnsku duznost, i necu ni sad.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Predsjednički Izbori
ma ako Dandić dođe na mjesto pr hr. svi ćemo imati daljanske u ruciipernar je napisao/la:Bolje poker-face nego scar face!
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
Re: Predsjednički Izbori
Banditch i pijanist, savršena simbioza. Jedan "dela" (operativac, hardver) a drugi donosi i kreira zakone (softver). Koja farsa. Mlohava ćuna od "konstruktivno suzdržane oporbe", zvana SDP, dok je Banditch bio puslušni vojnik partije, (kao što i kradeze brine o svojim vojnicima), bio je dobar i Zokyju i pijanistu, sada kada je pobjegao sa lanca, kao ne volimo se više, a pripremao je par mjeseci prije svoju predstavu za Sljeme, i natezao se sa medijima, hoće-neće se kandidirati.
Svi su oni govna. Malo "ne znaju", malo "institucije trebaju raditi svoj posao".
Svi su oni govna. Malo "ne znaju", malo "institucije trebaju raditi svoj posao".
- meema
- Postovi: 1272
- Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:50
- Spol: Ž
- OS: Ubuntu 12.04 + win7
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Predsjednički Izbori
bandic nikad nije bio dobar sa milinovicem...
... I'm not weird, I'm limited edition ... 

- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Predsjednički Izbori
Osobno vjerujem ako vjerujete da postoje zavjere i tajna društva i razne FAMILIJE, da je ESDEPE u vlasništvu jedne od tih familija, uključujući i bandiča i josipovića, svi su ni marionete.. Mamu im ljubim..
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
Re: Predsjednički Izbori
meema je napisao/la:bandic nikad nije bio dobar sa milinovicem...
Nažalost, pravda je ponekad prespora, a govna učine zlo koje se godinama mora rješavati.
Formula je jednostavna. Tko ima novac ima moć. Tko financira kampanje? Također i u zemljama zapadne demonkracije? Zašto bi se netko nepotrebno izlagao medijima, kada iz sjene manipulira političarima koji u njihovo ime odrađuju prljav posao? Koliko su ljudi kao pojedinci osvješteni, toliko je njihovo društvo naprednije. Primitivnije društvo, tolerira razne malverzacije, samo to ne znači da mislim kako skandinavske zemlje imaju idealnu situaciju, jer liberalizam je druga strana medalje manipulacije. To je terorizam slobode, novogovora i političke korektnosti.dalibor.klobucaric je napisao/la:Osobno vjerujem ako vjerujete da postoje zavjere i tajna društva i razne FAMILIJE, da je ESDEPE u vlasništvu jedne od tih familija, uključujući i bandiča i josipovića, svi su ni marionete.. Mamu im ljubim..
To nije teorija zavjere, to je činjenica.
Koji bi ja imao razlog dati milijun kuna, nekom idiotu za njegovu predsjedničku kampanju? Valjda imam neki razlog. Filantropija, altruizam? Kako da ne.
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Predsjednički Izbori
slažem se sa tobom, j asam to onak bezveze rekao, tipa..
Teorija zavjere...

TO ljudi nekak bolje razumiju jer ima je onak surreal

Teorija zavjere...
TO ljudi nekak bolje razumiju jer ima je onak surreal
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
Re: Predsjednički Izbori
Dečki i cure, a da zatvorite ovaj topic.
Puno ste konstruktivniji i bolji na temama vezanim uz linux.
Pričom o usranim političarima, samo im dajete važnost koju ne zaslužuju!
Puno ste konstruktivniji i bolji na temama vezanim uz linux.
Pričom o usranim političarima, samo im dajete važnost koju ne zaslužuju!
- ipernar
- Postovi: 468
- Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
- Spol: M
- OS: Mint 9/Google Chrome
- Lokacija: /home/Špansko/
- Kontakt:
Re: Predsjednički Izbori
SDP je išao na sigurno ovaj put !
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"