Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Bus ti posalal jos jednu kopiju? imamo jos jedno trebovanje
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Lutherus

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la Lutherus »

kaj guštera?zakaj ne.sam daj
Odgovori