Komp je inače HP Compaq 610 s intel x3100 grfikom i poludio nad mintom kaj ne radi externi display.
user friendly software installer
Moderator/ica: Moderatori/ce
- HrvojeKC
- Postovi: 42
- Pridružen/a: 02 vel 2010, 06:59
- Spol: M
- OS: openSuSE 11.2, OSX, Win
- Lokacija: Koprivnica
Re: user friendly software installer
Ja sam se za SuSEom poveo isključivo kaj grafička na laptopu radi bez problema
i još mi uvijek nije jasno kak na Mintu ne radi dual monitor dok kod susea radi bez ikakvih dodatnih "prčkanja".
Komp je inače HP Compaq 610 s intel x3100 grfikom i poludio nad mintom kaj ne radi externi display.
Komp je inače HP Compaq 610 s intel x3100 grfikom i poludio nad mintom kaj ne radi externi display.