Stranica: 2/2.

Re: [RIJEŠENO]postavljanje slike za pozadinu

Postano: 26 lip 2013, 20:19
Postao/la Suko
Je. Znamo mi što valja. ;)

Re: [RIJEŠENO]postavljanje slike za pozadinu

Postano: 26 lip 2013, 21:21
Postao/la iweb
The men with big cojones :D

Re: [RIJEŠENO]postavljanje slike za pozadinu

Postano: 26 lip 2013, 22:10
Postao/la Suko
:lulz